Příspěvky uživatele - 3.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Azalka střih/řez?, 20.11.2013
Prosím o radu, mám azalku asi 4roky, oranžovou.Koupila jsem ji kvetoucí.Na jaře obrazí pouze lístky, ale nikdy již nekvetla.Přihnojuji i hnojivem na azalky.Co může být příčinou, že nekvete?Také jsem ji nestříhala.Děkuji
Sadba česneku, 7.11.2013
Loni jsem sázela česnek koncem listopadu, za pár dní napadl sníh.Na záhon jsem 3 týdny předem rozhodila dusíkaté vápno.Hodně to potlačilo růst plevelů.Česnek narostl pěkně, bez moření.Letos chci zopakovat.Jen nevím, jestli se tím česneku nedodá víc... celý příspěvek >
Begonie a co dál?, 6.11.2013
Mě se zase osvedčilo je nechat v nádobách co rostly.Je důležité aby substrát byl při uklízení již skoro suchý.Ve sklípku tak při 8 st.pěkně přezimují.Začátkem jara je vyndám a nechám narašit v teple.
Podzimní postřik jabloní močovinou - trávník, 5.11.2013
Dobrý den, to jsem myslela, takže močovinu použiji do kompostu.Funguje alespoň částečně na omezení strupovitosti postřik kocide?Děkuji
Podzimní postřik jabloní močovinou - trávník, 5.11.2013
Dobrý den, chci provést doporučovaný postřik močovinou při opadu listí.Jabloně jsou ale v okrasném trávníku, na který jsem rozhodila podzimní hnojivo na trávníky.Teď ale nevím, jestli močovina, která na trávníku také zůstane nebude působit na trávník... celý příspěvek >
Může se kysané zelí zkazit?, 23.10.2013
Aby mi letos zelí začalo dobře kvasit(také se někdy nepovedlo),zkusila jsem šťávu nad ním lehce pocukrovat, aby se rychleji nastartovalo kvašení.začalo kvasit druhý den, a je moc dobré.
Rakytníkový džem, 15.10.2013
Já z rakytníku dělám pouze sirup za studena.600g. cukru na 400g.šťávy.Uchová se tak co nejvíce vitamínu C.Šťávu získám na odšťavnovači, Drť také dále využiju.A ještě ke sklizni- Leikora dozrává a má nejvíc vit.v polovině září.Také jsem poprvé... celý příspěvek >
Jak se zbavit nežádaného křenu?, 19.9.2013
Při použití roundopu v jahodáh pozor i na výpary, jahody jsou na něj dost citlivé.Místo kolem křenu si oddělte od jahod např.kartonem při postřiku.A pak na křen navlečte igelitový sáček, a nechte ho na něm pár dní.Mám to vyzkoušené.
Prosím jakou šalvěj doporučíte jako okrasnou trvalku?, 16.9.2013
Měla jsem také dost okrasných šalvějí, ale jediná, která drží řadu let je šalvěj lékařká.Je dekorativní mezi travinami i ve skalce.
Kohout velký a těžký, 29.6.2013
Může velký kohout ublížit slepici?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika