Příspěvky uživatele - 92.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Udena tlačenka, 2.11.2016
Keď to vieťe, prečo sa pýtaťe... Mě nadzvedla ta blbost "udit tlačenku". To příště budeme péci špagety a pojídat šlupky od ořechů? Ach jo...
Udena tlačenka, 2.11.2016
Tak to je dotaz, tedy... To jsem tady nečekal. Třeba se k tomu odborně vyjádří filozofové místního fóra, protože jestli projde kouř přes igelit - to vyžaduje rozvahu a hlubokou úvahu. Za mě, já bych tu tlačenku zkusil vyudit v PET flašce...
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 4.10.2016
Udělal jsem to stejně, rajčata, papriky i okurky, vše šlo ven. Zůstaly pouze kozí rohy, ty jsem už nestihl oškubat. Podle mě b rajčata tento týden stejně nepřežily.
Úroda meruněk 2016, 17.7.2016
Naprostý souhlas. Letos podmínky meruňkám moc nepřály, jako jediná bez nějakých velkých strát to zvládla Kioto. Pincot nakonec velmi opadal, VP (teď se začíná barvit) taktéž, Darina Vecot, Bergeron - vše pouze pár plodů. Kioto je také ce se týče... celý příspěvek >
Co zasít, nebo zasadit v červenci?, 17.7.2016
Zelené hnojení na příští bohatou sklizeň a pro snůšku pro včely.
Úroda meruněk 2016, 14.7.2016 Obsahuje fotku
Přikládám fotku dozrávajícího Kiota, jako jediné skoro bez úhony přežila mrazíky a další rozmary počasí (kroupy, sucho, mnoho vláhy...). Pincot a VP měly jen pár plodů na ochutnání. Martin
Skimmer azuro, 6.7.2016
Měl jsem (a stále tak trochu mám) stejný problém. Před cca měsícem jsem instaloval bazén a taky mi to teklo. Když se voda v bazénu ohřála, tak jsem vlezl dovnitř a šrouby dorval co to šlo. Dnes, po 14 dnech od dotažení, je vcelku klid, trošilinku... celý příspěvek >
Zateplení bazénu, 14.6.2016
Díky za reakci, voda má již 20°C, tak to zítra zkusím prvně dotáhnout zevnitř, když to nepomůže, tak použiju Váš postup a budu demontovat. Martin
Zateplení bazénu, 13.6.2016
Dobrý den, o víkendu jsme dokončili stavbu bazénu (čásečně zapuštěné Azuro) a vyskytl se nám problém, že kape voda okolo skimeru. Vše je provedeno tak, jak je uvedeno v manuálu. Máte zkušenost, že se netěsnost sama utěsní, nebo je nutné provést... celý příspěvek >
Muchovník nekvete, 15.5.2016
Chybu hledejte v pozdní výsadbě, kdyby jste ho zasadila před třemi lety, tak už Vám kvete...
Zatrávnenie sadu, 14.5.2016
Pěkné. Je vidět, že na zahádce trávíte spoustu času.
Kadeřavost v květnu, 13.5.2016
Lze, ale bez účinku.
Kadeřavost v květnu, 13.5.2016
Martine, ničeho nebojte, otrhejte postižené výhony a bude to debré. Jinač masivní zasažení vypadá jinač
Zelenina do polostínu, 13.5.2016
Může, červená řepa a fazolky v pohodě.
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
Drahá paní, zaměstnala jste tady spoustu diskutujících a řešení stejně žádné nedostanete. Lednici na zeleninu si nekoupíte, sklep nevykopete a pro zeleninu každý týden jezdit nechcete. Zkuste mrazit, zavařovat a sušit... To sušené nedávejte do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika