Příspěvky uživatele - 20.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Calypso 480 SC - účinná náhrada, 26.2.2018
Dobrý deň,pyliarku slivkovu som postrekoval vždy calypsom 480 sc, aká najlepšia náhrada je za Calypso a kedy najlepšie striekať s touto náhradou... ďakujem Peter.
Rez moruse trnavskej po vysadbe, 24.11.2017
dakujem Vam 
Rez moruse trnavskej po vysadbe, 16.11.2017
Dobry den, cital som ze rez moruse sa robi v septembri, lebo na jar velmi slzy, kedy mam rezat morusu ktora bola sadena v novembri? dakujem  
Gisela 5, 1.1.2016
dakujem vam, aj sa o tu ceresnu nejako specialne starate?
Gisela 5, 31.12.2015
Dobry den mate prosim niekto skusenosti s tymto podpnikom? je mozne pestovat ceresne na nom aj vo vyske 450 mnm.juzny svah.
Cim hnojit, 27.12.2015 Obsahuje fotku
sadil som ich hned do zeme z crepnikov, vedla plotu s kvapkovou zavlahou.. no nepridaval som ziadny kompost ani ine hnojivo.neskor skusim trochu cereritu ten mam doma..  hadam porastu dakujem vam vsetkym
Cim hnojit, 26.12.2015
Dobry den. akym umelym hnojivom mozem pohnojit Brezu, Zlaty dazd ,Vrba rakytova a Baza cierna. vsetky su kupene v zahradnictve.. idealne by bolo asi nejakym kompostom alebo hnojom, nieco prirodne ale rad by som aby rychlejsie porastli aj nejake... celý příspěvek >
Tlakovy postrekovac na stromky, 6.12.2015
nieco podobne som videl aj ja ale taky postrekovac cca od 10 do20 l... v predaji som to nenasiel nikde..
Tlakovy postrekovac na stromky, 5.12.2015 Obsahuje fotku
dobry den mate niekto prosim skusenosti s postrekovacom, kde je tlakova nadoba do ktorej sa naleje postrek na stromky, natlakuje sa kompresorom a mozem postrekovat bez manualnej tlakovej pumpy..? mohlo by to vyzerat asi takto.
Kompost - postup - vrstvenie, 3.3.2015
dakujem vam vsetkym velmi pekne ...
Kompost - postup - vrstvenie, 3.3.2015
Pozdravujem vas vsetkych. rad by som vedel ako je to s kompostom ako co spravne premiesat aby to nehnilo, nejaky postup.. mam doma vela travy, nejaku pilinu, podu, nejake zbytky zelenina ovocie, mozno nejaky hnoj Ako zacat od spodku, co s cim... celý příspěvek >
Aversol na rany, 25.2.2014
dobry den..neviete mi rposim niekto povedat.. mal som trochu poskodene jablonky od zveriny, zatrel som ich aversolom.. zatrel som nim aj rany ktore boli na stromku.. je mozne ze ten aversol moze uskodit tym ranam na strome? dakujem
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika