Příspěvky uživatele - 199.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Může bříza pomoci odvlhčení domu?, 25.4.2008
Stavebne technicky problem nevyresite zadnou zeleni. Sezente si odbornika ktery urci spravny postup praci.toto pak muze udelet pod dohledem aj nejaky Franta.Je nutne predem udelat sondy, zjistit stav (stavebne technicky pruzkum)a dle zjisteni... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 13.4.2008
Konstrukce vaseho bagru je slusna vzhledem k vasim moznostem a chvalim.Mam jen pripominku k vasemu problemu a to ohybani kolejnice a ucek mezi majlerem z multikary.Jeho maximalni zdvih je limitovan konstrukci proto se vam to nejspis ohyba.Dale bych... celý příspěvek >
Automatické otvírání oken skleníku, 12.4.2008
Dobry den, asi pred 6 ti lety jsem chtel udelat automaticke vetrani skleniku.Pouzil jsem tlumic ze skody felicia ten jsem uplne vykuchal a ponechal jen pistnici bez pistu (tenka leskla tycka co vystupuje z tlumice ven) zdvih byl cca 4cm po ohrati... celý příspěvek >
Mulčování s použitím kartonu účinnost na plevele, 11.4.2008
ano to mate pravdu dnes neni cisteho nic... ale to neznamena ze si tam musim pridavat dalsi "bordel" tak proto bych se chtel dozvedet jak "cista"ta lepenka /karton je
rotavator Robix, 28.3.2008
Dik za pozitivni ohlas:-) Ten vyfuk tam byl je to asi original je jen natreny zaruvzdornou stribrenkou.Vsechno je pretesnene dale nove loziska nove pistni krouzky, indukcni civka, nova elektrika atd... Je z toho i funkcne novy stroj navic s moznosti... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika