Příspěvky uživatele - 211.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak správně zaběhnout nový křovinořez, 18.10.2015
Ten kdo tak blbě seče jak jsem psal to dělá strunou a na rovině a pouze trávu.Já seču taky rovinu, trávu strunou ale držím plyn ve stálých otáčkách, na plno jen když je to nutný na několik vteřin.Údržbu provádím svědomitě po každém sečení a problém... celý příspěvek >
Jak správně zaběhnout nový křovinořez, 3.10.2015
Oprava.Spojka, ne převodovka.
Jak správně zaběhnout nový křovinořez, 3.10.2015
Jednoho takovýho znám který neustále ubírá a přidává do plna plyn, kdyby mohla tak by ho za to převodovka nakopala někam....
Pila nastartuje a "chcípne", 15.8.2015
Vidíte mě zase nenapadne něco rozdělávat bez nové svíčky protože většinou je problém tam.Protože pokud mám v pořádku palivo a čisto v nádržce.A hlavně se věnuji údržbě tak problémy jako triska, filtr,těsnění neznám.Co by mohlo být příčinou problému... celý příspěvek >
Pila nastartuje a "chcípne", 15.8.2015
Je to na vás.Pokud považujete výměnu svíčky za obrovský problém že to ani nechcete zkusit tak nemám slov.Svíčka není zdaleka to že funguje a nefunguje ale vás to nezajimá.
Pila nastartuje a "chcípne", 14.8.2015
Hodně hloupý přirovnání.To by ses divil co všechno dokáže špatná svíčka s motorem.Jde do výkonu a zhasne, jde do otáček a hned do volnoběhu.Jde stále ale má nízký výkon, nenastartuješ,nastartuješ a po řidání plynu zhasne.Atd.A to je stále svíčka.Tak... celý příspěvek >
Pila nastartuje a "chcípne", 13.8.2015
Prvně bych se věnoval svíčce a po vyloučení že by byla špatná se věnoval tomu co se píše dál protože svíčka je  problém který se zkouší jako první a ne začínat od konce.
Drtič větví Dolmar FH2500, 9.8.2015
To schroupne ale nebude to štěpka ale "pomačkanej" had tak proto je lepší ten kompost.
Drtič větví Dolmar FH2500, 6.8.2015
To se nedrtí, na to je kompost,
Stihl fs 360ce versus husqvarna 545rx, 30.7.2015
Pro hobby využití nebo občasné sečení se Stihl nebo HQ nevyplatí pořizovat na to je ideální neznačkový stroj, ne kterýkoliv, protože za kolik bych koupil značkový ten nejlevnější tak za to mám 2.až 3.neznačkový stroje.A přitom neznačkový stroj nemusí... celý příspěvek >
Krovinorez FBS 43 B2 - namotávanie trávy na osku, 13.6.2015
Rozhdně tam chybí mezikus který zabraňuje namotání trávy.Buď jste ho tam zapoměl dát nebo ho nemáte v sestavě.A to se musíte obrátit na prodejce.Tak jak to máte sestavený je pro trojzubec.
Poradíte co s broskvoněma, 22.7.2014
Naprosto souhlasím s názorem, že uvedené broskvoně jsou na odpis. Je pravdou, že několikaletým procesem řezání, hnojení, zalévání, stříkání aj. ošetřováním by se z toho dalo něco vytvořit. Ale vhledem k jejich stavu, slabému vzůstu a možné chloroze,... celý příspěvek >
Broskvoň Modřinka, 11.4.2014
Dobrý den. Pokud je stromek zjevně zdravý, živý, mírně narašený a s dostatečným kořenovým balem, není důvod ještě nyní nesázet. Před výsadbou je nutné stromek třeba na 1-2 dny namočit do sudu s vodou a určitou kratší dobu nechat ponořený třeba celý,... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 23.2.2014
Teď ji mají v Lidlu opět, a já uvažuji o koupi...  Jak ste s ní spokojeni? Umí tato Wapka i "nasávat" vodu? tj, když dám do sudu vodu, který bude víš nasaje si to wapka?
Mandelinka a brambory, 6.10.2012
dobrý den, mandelinku mám každý rok, ale dosud jsem si s ní tak nějak poradila, jenže letošní "úroda" nás opravdu zaskočila. Chtěla jsem se zeptat na nějaký ten postřik a jestli ho náhodou nemám aplikovat teď na podzim? děkuji za odpoveď A.S.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika