Příspěvky uživatele - 48.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Efektivní zahrádka, 12.6.2016
Sloupova jablon by se tam mozna vesla a vynosy maji pěkné.
Jak se zbavit užovky?, 11.6.2016
Ja bych si ji vzala k nam :-)
Močovina a kravský hnůj, 10.6.2016
Ještě mě napadla uplne jina vec: jste si jista, že ta kolecka hezčí trávy jsou zpusobena psí močí? Neroste vám tam jiný druh trávy než na zbytku travniku? Psí moč je totiž obecne považována za skodlivou pro trávník. Ješte než se pustite do hnojení,... celý příspěvek >
Přírodní jezírko, rybníček, 8.6.2016
Colka jsem mela v tuni taky, hajzlik me kousl, kdyz jsem ho pri cisteni tune nabrala do cedniku a chtela pohladit :-) Jinak mne se libi bud vylozene prirodni tunky, rybnicky, jezirka, nebo kde na to nejsou podminky tak melke vybetonovane bazenky... celý příspěvek >
Přírodní jezírko, rybníček, 8.6.2016
No mam takovou tun, odhadem tak 2 m3, kterou pouze 1x ročně (az vylezou pulci) cistim od nánosů bahna, jinak nechavam vsemu volny průběh. Voda je cista - nemit bazen, klidne bych se v tom koupala :-) Jak velke je vase jezirko?  Taky se divim... celý příspěvek >
Močovina a kravský hnůj, 8.6.2016
Mocovina je jen velmi slabe toxicka - jde o odpadni produkt metabolismu bilkovin, ktereho se organismus zbavuje a netouzi ho dostat zpatky, ale smrtelna davka pro cloveka je 0,1 - 1 kg, tzn. nekdo by musel zbastit cely pytlik :-) Celkem nevidim... celý příspěvek >
Nezávadnost kartonu a mulčovacích textilií, 8.6.2016
Rekla bych, ze do kartonu se pouziva lepidlo na bazi skrobu, toho se bat nemusime (vsechny kartonove skatule davam na kompost). Ostatne v kartonu byvaji balene i potraviny a okolo nich se vse dost prisne hlida z hlediska zdravotni nezavadnosti.
A tráva roste a roste, 8.6.2016
Vzhledem k tomu, ze se tady hodne pise o sekackach, tak bych jeste zduraznila "náš" postup: muj manzel sekal asi 700 m2 a cca 75lety soused asi 3000 m2 seka rucnim strunovym vyzinacem, benzinovym. Chapu ze pro nekoho, kdo ma volne jen vikendy a... celý příspěvek >
A tráva roste a roste, 8.6.2016
Ano, zkusila. Byli jsme totiz mnoho let v uplne stejne situaci jako zakladatel tohoto vlakna. Manzelova matka pestovala na malickem zahonku uprostred velke zahrady u chalupy par rajcat, zbytek zahrady byl zarostly travou a rakosim, ktere muj manzel s... celý příspěvek >
A tráva roste a roste, 7.6.2016
Myslim si, že udrzovat zahradu aby zcela nezpustla a byla výhledově vyuzitelna (nebo prodejna), čili ji obcas posekat, je vcelku rozumné. Problem tedy je, co s travou. Nevidim duvod, proc ji nenechat uschnout a shnit na místě - tim se obohacuje puda.... celý příspěvek >
Hadinec Echium fastuosum - vaše zkušenosti, 6.6.2016 Obsahuje fotku
Tuto rostlinu jsem zasadila na podzim a nyní je obrovská, dokonce má mládě. Prosim, napište, zda vám E.f. prezimoval i v tuzsich zimách, jaká je jeho výsledná velikost, zda není moc invazivní a zda nemá tendenci utlacovat ostatní kytky. Mám ho ve... celý příspěvek >
Jahody a ptactvo, 2.6.2016
A jakou barvu a tloustku netkane textilie pouzivate?
Jahody a ptactvo, 2.6.2016
Vloni zde nekdo doporucoval predtim, nez jahody uzraji, nahazet na zahonek cervene plastove uzavery z lahvi, napr. od coly. Ptaci do nich klovaji, nauci se že ze spuntu nic nekyne a jahod si pak nevsimaji. Letos chci tuto metodu vyzkouset.
Breberky na topolovce, 2.6.2016
Je legrační, jak se tu opakují dotazy začátečníků - přesně pred rokem jsem se na topolovkove breberky také ptala - a stále stejní ochotní rádci trpělivě odpovídají :-) Použila jsem Dithane, ale nebojte se nejvic napadene listy ostrihat - rostlina... celý příspěvek >
Úprava travní plocha, 24.5.2016
Myslim si, ze je to jilek, ktery byl normalni soucasti travni smesi. Nahodne zavleceny pyr by tak rychle neprorostl celym travnikem, ktery ma 300 m2.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika