Příspěvky uživatele - 216.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2015, 21.11.2014
Zapomnel jsem divoka cervena rajcata a taky se prihlasit :) Urcite jsem jeste zapomnel neco, ale zdrave jadro jsem zmínil.
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 18.8.2014
Tak jsem se vrátil po třech týdnech z Taiwanu a jaké bylo moje zděšení, kdyz většina z 37 rostlin rajcat byla téměř na odpis kvůli plisni bramborové. Tchanovci popisovali velmi rychlý průběh. Max. 3 dny... Kupodivu uprostřed záhonů mezi tou zkázou... celý příspěvek >
Odlišení sadby okurek, cuket a hokaido, 17.5.2014
Haha, no tezko rict, ale u 2B bych to videl na cuketu:) 3B jsem tipoval na okurku... Mimochodem, to same plus maslovou dyni pestujeme letos take. Mozna zitra zkusim jeste omrknout vse detailne a kdyztak poslat update. EDIT: jeste jsem jednou... celý příspěvek >
Rajčata, cukety, dýně - máte už vysazené na záhonech?, 8.5.2014
My mame zahradu na chomutovsku. Tri kousky rajcat jsem zde vysadil uz pred deseti dny ven a zijou. Dneska jdu na vec s ostatnimi. Mozna jen par kousicku zustane ve skleniku, protoze mi prijde, ze tam se rajcatum zatim libi vic (nocni teploty tam... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 8.2.2014
Dobry den, zkousel jste nekdo odrudu Sungold F1? Patri k nej nejvychvalovanejsim na zahranicnich forech. Zajimaly by me zkusenosti pestitelu z ceskych luhu a haju:)
Rajčata pro sezónu 2014, 21.12.2013
Dobry den, minulou sezonu jsem v jednom velkem hobby retezci zakoupil 5 sazenic s oznacenim F1, z toho 4 prezily. Ikdyz je prodavali jako jednu odrudu, tak slo poznat podle plodu na prvni pohled, ze jde o dve ruzne odrudy (2 a 2). Te jedne odrude... celý příspěvek >
Motorek na gril - převod, 29.10.2012
Motorek stěračů ze staré škodovky, trafo od rychlodráhy nebo el. vláčků a reguluješ si rychlost jakou potřebuješ od nuly do šedesáti a nepotřebuješ žádný kolečka.  
Co je to a proč to neroste, 22.6.2011
Děkuji. Po vyklepnutí z květináče měla Monstera dlouhé kořeny zatočené kolem celého květináče, o hodně větší, než když jsem jí přesazoval, takže je vidět že zakořeňuje a že jsem dal asi moc velký květináč na malé původní kořeny. Aglaonema měla 1cm... celý příspěvek >
Co je to a proč to neroste, 21.6.2011 Obsahuje fotku
Co je to prosím za tu rostlinu vpravo? Mám jí už asi půl roku zasazenou, a vůbec neroste ani nechřadne. Rostlinu vlevo sice znám - aglaonema - (snad), ale stejně jako první - již půl roku neroste ani nechřadne.   Díky moc.
Vytápění půdy, 23.5.2011
Dobrý den, v knížkách o množení kytek je často psáno: udržujte teplotu půdy na cca 25stC. Jak tohoto dosáhnout? Máte někdo zkušenosti? Prodává se snad nějaké zařízení, vytápění s regulací přímo pro domácí hobby? Děkuji moc.
Kalísie voňavá, 30.3.2011
Co myslíte tím užívat? Pít? Štáva z rostiny -  jak udělat šťávu z listů nejlépe?
Květopas jahodový - koupit nové sazenice?, 17.1.2010
Díky moc:-)
Arguta, kolomikta, aktinidie, 8.11.2009
Mám tři samice a jednoho samce. Koupila jsem je od manželky pana Hejduka. Teda od nich mám jen ty samice, samci se jim nevyvedli, toho jsem koupila v Kruhu u Vrchlabí. Fotku dodám, ale teď žádnou nemám, omlouvám se.
Arguta, kolomikta, aktinidie, 7.11.2009
Aha, už tomu rozumím, díky. Takže ale pořád nevím, co vlastně pěstuju, musím pátrat dál:-)
Výběr odrůd - Neptun, Rhea, Picurka, Uran,, 24.3.2009
Dobrý den, můžu poprosit o radu? Vybrala jsem si tyto odrůdy vína: Neptun, Rhea, Picurka, Uran, Vostorg, Heliotrop. Vybírala jsem se tak, aby rodily přibližně za sebou, ale nevím ohledně chuti a odolnosti, případně dostatečné úrody. Budu vděčná za... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika