Příspěvky uživatele - 48.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
snědek, 24.3.2008
Dobrý den, nemá někdo zkušenosti s rostlinou ornitogalum sandersiae.dík
mochyně peruánská, 20.3.2008
Když se mochyně pěstuje jako rajče tak se tím míní jako tyčkové?...vyštipovat a pak zaštípnout? Jak je jinak vysoká? Moc díky za odpovědi
Převislé rajče, 20.3.2008
Dobrý den, koupil jsem si semena převislé odrůdy rajčete TUMBLING TOM RED, nemáte s ním nějaké zkušenosti, jak se odzkoušelo?díky
Nízký listnáč, 19.3.2008
anebo pokud chcete přece jen strom tak dobrou volbou bude CATALPA bignonioides NANA... má lulovitou korunu a svěží zelené listy...
Papriky - kdy jsou zralé?, 19.3.2008
Papriky mi šli poměrně dobře, a chuťově byli moc dobré. Meika byla ale o dost lepší než Bajka...
Alstromerie, 19.3.2008
Dobrý den, to je velmi zajímavé, že se jim takto daří... dejte pak vědet jak vypadají po této zimě, díky
Rununculus, 13.3.2008
Dobrý den. Neudělala jste chybu, vysazuji se obvykle v dubnu, v teplych oblastech jsou i mrazuvzdorne, takze se bat nemusite.
Černo-červená rajčata, 11.3.2008
já uz sem si objednal semena z usa...vselijaky barvy rajcat, i zelenoplody lilek,...tak sem letos ve velikym ocekavani...
Hvězdník, 10.3.2008
To, co tu pisete je moc zajimave...asi to vyzkousim...dík za typ
Hvězdník, 9.3.2008
Tak to nejspíš byly vypěstovány v Německu...jinak nevím. Nebo je také možné, že ty mé jsou z hydroponie pěstované v minerální plsti..
Hvězdník, 9.3.2008
Takto jsem hvězdník pěstoval řadu let, ale cibule se neustále zmenšovaly, až nakonec zanikly:-(((
Hvězdník, 9.3.2008
Dobrý večer, chci se zeptat jak to, že když pravidelně přihnojuji hvězdníky tak proč cibule je menší a menší? Poprvé po zakoupení je mamut a pak pořád menší...díky
magnolia grandiflora, 9.3.2008
To je pravda, ale i tak si myslím, že má ráda kyselejší půdu...a výživnou..
Alstemérie, 8.3.2008
Nejspíše mám hybridní odrůdy ve směsi, tudíž nejspíše nebudou ani mrazuvzdorné...
Alstemérie, 8.3.2008
Díky, takže ve volné půdě to bude tedy problém?:-(
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika