Příspěvky uživatele - 48.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Alstemérie, 8.3.2008
Dobrý večer, neví někdo, jak mám pěstovat během vegetace venku Astremérii? Díky
zelenokvětá růže, 8.3.2008
Dobrý den, jsem zadavatel dotazu..ty odkazy jsou velmi zajímavé. Asi máte pravdu,že to chvíli potrvá než se k nám do sortimentu dostanou. osobně mě nejvíce oslovila odrůda Lovely Green,ta se vskutku povedla...
Bessera elegans, 8.3.2008
Dobrý den, nemá tady z Vás zkušenosti s touto rostlinou? Koupil sem si balení 5 cibulí a sme na to zvědav...díky za odpovědi
Problémy s plodností morušovníku, 19.1.2008
Morušovník u nás roste a plodí nejlépe na jižní Moravě. Listím se krmily housenky bource morušového, takže rostl u řady domů. Jezdila jsem na prázdniny jako dítě od Prahy do rodiště své mamky a dovolili mi vylézt na stromy a trhat a jíst. Dobrý byl... celý příspěvek >
Nadzemní bazén řady Azuro De Luxe, 15.5.2007
Dobrý den, mél bych dotaz, zda jste dával někdo kolem částečně zapuštěného bazenu dlažbu a jakou? Hledal jsem jsem nějakou dlažbu co by kopírovala bazén ale nalézám pouze čtvercovou.Řešil někdo taky tento problém a s jakým výsledkem. Děkuji za... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika