Příspěvky uživatele - 202.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc s určením odrůdy, 31.3.2015 Obsahuje fotku
Ontario v konzumní zralosti z mého zatrávněného sadu s jižní orientací. Nadmořská výška 450 m (Valašsko)
Chybějící pupeny, 24.3.2015
Chybí-li pupeny je potřeba provést hlubší řez na správnou rovnováhu a příroda to zařídí, že se probudí tzv. adventivní, které jinak nejsou vidět. Po tlaku mízy se objeví jako takové načervenalé kuličky (u některých švestek) velikosti nejprve asi 1... celý příspěvek >
Jak udržet cca 1000m2 nevyužívané travnaté plochy?, 7.3.2015 Obsahuje fotku
Toto je ten jednúčelový stroj, kterým byla posečena plocha 33 arů nejméně 3 až 4x ročně v období 35 let (od roku 1980). Talíř z duralu je asi 4. v pořadí a řemeneice tak 2 až 3x. Odstředivých nožíků jsem spotřeboval nepočítatelně. Dá se říci, že... celý příspěvek >
Jak udržet cca 1000m2 nevyužívané travnaté plochy?, 6.3.2015 Obsahuje fotku
Pokos za 12 dní
Jak udržet cca 1000m2 nevyužívané travnaté plochy?, 6.3.2015 Obsahuje fotku
Posečeno a rozprostřeno
Jak udržet cca 1000m2 nevyužívané travnaté plochy?, 6.3.2015 Obsahuje fotku
Sad 33 arů udržuji už 35 let pouze sekáním a to talířovou sekačkou vlastní výroby. Někdy vzácně tam pustím na pokrácení podrostu i berany. Tráva a většinou kakost se rozprostře a za 14 dní tam není nic. Jakmile to proroste, tak to... celý příspěvek >
Staré stromy s rakovinou, 24.2.2015
Půdní únava starého sadu se jen těžko dá odstranit. Stromy odstranit i s pařezem a části tlustých kořenů, hluboká rigolace a na "dno" dostatek organického hnojiva včetně stopových prvků. Už jenom obrácení vrstev hlíny dělá doslova zázraky. Podobně se... celý příspěvek >
Ukáže mi někdo, jak se stříhají ovocné stromy?, 18.1.2015
Mám stejný nebo podobný názor jak p. Vysloužil. Kdo chce řezat musí předem vědět jak bude strom a příslušná odrůda na každý jednotlivý zásah reagovat. Tedy kromě toho proč řeže a kde řeže, tak jaká bude reakce. Chce to studium a praxi. Když se dívám... celý příspěvek >
Ukáže mi někdo, jak se stříhají ovocné stromy?, 17.1.2015
Tak jak už někdo konstatoval. Stromy jsou v dobré kondici, byly zmlazeny celkem správným způsobem a další zásah musí být jenom velmi opatrný a nepatrný aby se neprovokoval další růst. To znamená jemně prosvětlit. Co je a není "vlk" je těžké... celý příspěvek >
Stopy ve sněhu, 7.1.2015 Obsahuje fotku
Vypadá to tak. Tvar stop se výrazně změní při přechodu z hlubokého do poprašku.
Stopy ve sněhu, 7.1.2015 Obsahuje fotku
Ještě foto.
Stopy ve sněhu, 7.1.2015
To stejné "zvíře" v hlubokém sněhu. Co to může být?
Stopy ve sněhu, 4.1.2015
2.1.2015 10:23 Dal jsem foto hned ráno.
Stopy ve sněhu, 2.1.2015
Stopy vedou od souseda a končí 40 cm před betonovým sloupkem v plotě a opět začínají asi 0,5 m za slopkem. Pak pokračují s roztečí 1,2 a ž 2,60 m (nejdelší) a vypadá to, že zvířatko je jakoby "třínohé". Tipoval bych to na veverku, která při doskoku... celý příspěvek >
Stopy ve sněhu, 2.1.2015 Obsahuje fotku
Tak jsem to ofotil a vypadá to na klokana "picolo".
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika