Příspěvky uživatele - 0.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bílý povlak na palmě, 6.9.2011 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc, na palmě se udělal takový bílý povlak. Co to je a jak se toho zbavit? Děkuji za pomoc
Co je to za rostlinky dovezené z Itálie?, 31.8.2011 Obsahuje fotku
Druhá rostlinka
Co je to za rostlinky dovezené z Itálie?, 31.8.2011 Obsahuje fotku
Květ
Co je to za rostlinky dovezené z Itálie?, 31.8.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, potřeboval bych pomoci s určením druhu rostlinek, které jsem si přivezl loni z Itálie? Děkuji
Podivné nemoci kaktusů, 14.2.2011
děkuji za radu, vybral jsem tři ramena, která nejeví známku napadení a uřízl je. Po zaschnutí je dám znovu zakořenit, jen nejsem bůh ví jaký pěstitel kaktusů, jediné co vím, je nezalívat přes zimu. Tehle mi přišel nejméně náročný a stejně o něj... celý příspěvek >
Podivné nemoci kaktusů, 14.2.2011 Obsahuje fotku
a ještě detail, jedné větve, zloutně a pak vyschne
Podivné nemoci kaktusů, 14.2.2011 Obsahuje fotku
tak jsem dneska na něj koukal, a asi už mu nic nepomůže, je chycený i hlavní kmen. Zde jsou fotky, snad na nic je něco vidět.
Nemoci kaktusů, 13.2.2011
Dobrý den. Máme doma kaktus euphorbia (asi tak nějak), je 1,3 m vysoký. Začali nám žloutnout jednotlivá ramena, až postupně uschnou. stalo se to u třech a bohužel začíná být napadený i hlavní kmen. Máme ho doma asi 3 roky a stále na stejném místě.... celý příspěvek >
Podivné nemoci kaktusů, 13.2.2011
Dobrý den. Máme doma kaktu euphorbia (asi tak nějak), je 1,3 m vysoký. Začali nám žloutnout jednotlivá ramena, až postupně uschnou. stalo se to u třech a bohužel začíná být napadený i hlavní kmen. Máme ho doma asi 3 roky a stále na stejném místě.... celý příspěvek >
Bílý povlak na borovici, 30.4.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, po zimě se udělal na cca. 50 cm velkých borovičkách bílí povlak na větvičkách. Viz foto. O co se jedná a jak se toho zbavit. Děkuji
Bílé tečky na špenátu, 30.4.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřeboval bych poradit se špenátem. Pěstuji ho letos prvně a udělali se na něm takové bílé tečky, Co to je a případně jak se toho zbavit. Mám odrůdu LEAF VEGETABLES F1. Děkuji za pomoc
Co je to za stromky?, 30.10.2009
Díky za rychlou odpověď a za radu
Chudinky thuje, 30.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den všem.Koupil jsem ne zrovna husté thuje, zhoustnou?A jak je ostříhat aby zhoustly?Vím že vršek by se stříhat neměl, až vyroste na požadovanou výšku.Mám ostříhat boky a o kolik?Díky
Co je to za stromky?, 30.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den přeji všem.Potřebuji poradit co je to za stromky a jak je ostříhat.Vím že je to ztížené opadáním listů, ale snad se někdo najde kdo se vyzná a poradí.Díky
Thuje, 29.9.2009
Díky moc za radu
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika