Příspěvky uživatele - 234.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skvrny a usychání aloe, 27.1.2017 Obsahuje fotku
V podstate sú 2 možnosti - buď ide o problém spôsobený premokrením (nadmernou zálievkou+menej svetla v zimnom období+nižšia teplota), alebo hubovým ochorením (alternáriová škvrnitosť). V prípade že použijete fungicíd, tak by bol asi vhodnejší... celý příspěvek >
Švestka Bryska od Bakkera, 26.8.2016
Velké plody, slušná tolerance k šarce, vysoká plodnost, docela dobrá sladkost i chuť. Pokiaľ je to taká odroda ako ste napísal, tak to že bola drahšia nemusíte ľutovať.Naviac máte odrodu ktorú už asi nikto nikde nekúpi. Také odrody sú... celý příspěvek >
Benedicte, 26.8.2016
O Benedicte sa píše že sa dá pestovať bez postreku proti kučeravitosti-kadeřavosti a keby mal aj dobrú chuť tak by to bola vydarená odroda.     Jano
Podnož pro meruňku, 11.8.2016
a vraj tie marhule maju mat trochu upravenu chut smerom k broskynovej Mám marhulu Kioto na podpníku montclar ale žiadnu chuť broskyne tam necítim.    Jano
Bergeval, 10.1.2016
Takže ORANGERED v chuti nič moc pán Petr? Len sladký ale málo meruňkovej arómy? Ja osobne ho nemám. VESELKA dozrievajúca v dobe kedy aj ORANGERED je vynikajúca na to že je to ranná marhula.                ... celý příspěvek >
Lesni boruvka - kde legalne sehnat?, 13.6.2015
len si prineste z lesa, niekto vyrube cely cely a svedomie ho netrapi
Nektarinka Harko, 27.2.2015
U VENUSU sa píše že ju treba sadiť len do najteplejších poloh.Nie všetky neskoré-pozdní odrody marhuľ a broskýň možu u nás každý rok dozrieť aj do potrebnej kvality.
Sangue di drago, 4.1.2015
Dakujem za radu, keby som nemala v záhrade klasické slivky, nevymýšľam s japonskými.Dakujem za link Pavel cz.
Japonská slivka, 4.1.2015
 Dik, tak vravíte, že jedna vrchovato stačí.A ked jedna tak ktorú navrhujete?
Sangue di drago, 4.1.2015
Nikto nemá na záhrade túto čínsku slivku od Strakla a neochutnal reklamované Susiny koláčky?
Hrušeň písečná, 4.1.2015
Budem za blbú ale spýtam sa.Vysvetlite mi prosím pojem zababčený stromek.Dakujem.
Topfive, 28.8.2014
Tak aká je chuť vašich plodov TOPFIVE pán Alois po týždni? Už padaju alebo stále držia na strome? Ďakujem
Halehaven, 28.8.2014
V akej nadmorskej výške máte HALEHAVEN zasadený pán Petr, ja mám Redhaven a hľadám niečo čo dozrieva po Redhavene, u Flaminga som tu čítal že sa vyskytuje pukanie pecek to by mi vadilo a Cresthaven by u mňa dozrieval až... celý příspěvek >
Halehaven, 28.8.2014
...nasadzuje strasne malo kvetov, co asi bude aj tym vymrzanim... Pán Petr aj Vám nasadzuje HALEHAVEN tak málo kvetov ako pánovi z okolia Trnavy? Prečítal som si diskusiu Halehaven a Fairhaven, niektorí túto odrodu moc nechvália iní ju... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika