Příspěvky uživatele - 216.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poprvé sadím rajčata, 5.4.2015
Já měla substrát nějaký univerzální na kvítka a zeleninu, nebyl výsevní. Jinak děkuji za rady a ještě se teda zeptám: letos ta rajčata chci pěstovat v kbelících, na skleník nějak bohužel letos nedojde... můžete mi prosím poradit co do těch... celý příspěvek >
Poprvé sadím rajčata, 4.4.2015
I když jsem zasadila do zahradního substrátu? Není už v tom nějaké hnojivo?
Poprvé sadím rajčata, 4.4.2015 Obsahuje fotku
Přepícháno, teplota se na schodišti pohybuje kolem 16-18 stupnu, neni to pro změnu malo?
Poprvé sadím rajčata, 4.4.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, jen tak na zkoušku jsem si poprvé koupila semínka rajčat, ale zasadila jsem je po jednom a asi do malých kalíšků. Mají už každé asi 6 lístků, chtělo by je už asi přesadit. Jsou to ale takové křehulinky malinké. Někdo mi radil do kelímku a... celý příspěvek >
Obrubník garden diamond, 29.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost s tímto obrubníkem
Kompost, 21.3.2015
No právě že přemýšlím jak se k tomu dospod dostat :/, nemáme místo na dva. Leda vyhodit půlku na zem a pak zas zpět, to bude mít manžel radost :D
Kompost, 20.3.2015
Dobrý den, minulý rok jsme si založili "kompost" nebo spíše udělali ohrádku z pletiva, kde jsme celý rok házeli zbytky rostlin, trávu, listí atd. chtěla jsem se zeptat jestli můžu letos to co je na dně smíchat s hlínou a použít na pěstování rajčat v... celý příspěvek >
Rajčata v kyblících, 16.3.2015 Obsahuje fotku
Omlouvám se snažila jsem se najít odpověď na mou otázku ale nepodařilo se. Mám tato pro děti.
Kanadská borůvka, 16.3.2015
Borůvky jsme presadili do rašeliny, kdy začít prihnojovat?
Gladioly, 16.3.2015
Prosím je mozné s něčím kombinovat v jednom záhonu gladioly, připadne s cim např. Lilie?
Rajčata v kyblících, 15.3.2015
Dobrý den, zasadila jsem si semínka rajčat a chci je zasadit do kýblů, musí být v jednom kýblu pouze jedna sazenice nebo klidně dvě? Děkuji
Založení trávníku, 24.2.2015
a jak na novou travu?
Založení trávníku, 23.2.2015
Máme na zahradě z minulého roku, když nám kopali bazén hromadu hlíny, zarostlou trávou. Chtěli by jsme ji použít na vyrovnání zbytku zahrady. Jak postupovat?
Špatně zasazený rybíz?, 13.12.2014 Obsahuje fotku
Tak jak jsme ho zasadili tak vypadá stále, snad jen porostl do výšky a trochu se rozvětvily ty vršky ale protuky má pořád jen dva.
Špatně zasazený rybíz?, 12.12.2014
Dobrý den, letos na jaře to budou dva roky co mi tchán zasadil keře červeného rybízu. Myslím si, ale že je nezasadil dobře, nerostou jim další pruty (větve) asi nejsou zasazeny dost hluboko. Stačí, když k stávajícím prutům přihrnu hlínu nebo je mám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika