Příspěvky uživatele - 44.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zázraky v zahradě, 13.10.2008
jesterka a otakarek je foceny mobilem sony ericson k 750i a ten mam v kapse vzdy dnes je to zastaraly model ale snimky jsou dobre. staci vhodne nastavit nedychat opatrne se pohybovat a je to. Nejvetsi sranda byla fotit tu jesterku byl jsem od ni asi... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 13.10.2008 Obsahuje fotku
Otakarek a snad i dalsi foto pro poteseni. Z.M. jo to kenybz se cte od zadu :-)
Kysané zelí, 3.10.2008
Díky moooc určitě to zkusím. Z.M.
Svářečka x invertor, 2.10.2008
Skladování svařovacích elektrod v domácích podmínkách jsme řešili na svar infu. Jednoho z diskutujících napadl dobrý nápad: nové a nebo usušené elektrody v menším počtu dát do suché PET-ky a uzavřít uzávěrem vždy po vyjmutí další elektrody. Je možné... celý příspěvek >
tak i já se pochlubím, 23.9.2008
Pěkné opravdu moooc. Z.M.
Vysávání popela z krbu, 22.9.2008
i v obi a zelezarstvi a nebo ve specializovane prodejne s krby
Závady při výrobě domácích uzenin?, 19.9.2008
Já si pamatuji dobu jak jsem co by malý ogara chodil do sklepa na klobásy byly takové seschlé rapaté mňam a to výborné uzené které bylo uskladněné venku ve voliéře místo andulek smozřejmě v zimě tu chuť si taky dobře pamatuji. Z Rakouska si vozím... celý příspěvek >
Brouk v jezírku, 19.9.2008
Já už jsem měl obavu, že se zde diskutuje o nechtěném vetřelci, a hledáte návod jak ho zlikvidovat. Uff naštěstí je to jinak, máte rádi přírodu tak jako já a to je dobře. Na zkoumání bych doporučil miniponorečku a nechat se poněkud zmenšit řídící... celý příspěvek >
koupe hadice 3/4 na zahradu, 18.9.2008
Ano vnitřní v palcích tzv. světlost. 1 coul = 25,4mm
Jak skladovat či zpracovávat mrkev, 18.9.2008
Dobrý den, blíží se sklizeň mrkve u mě teprve první... a otázkou je jak s ní naložit. Tak se ptám: nechat v zemi? Dát do bedny spískem do sklepa? Nebo umyt, nakrájet a zmrazit. Nebo jiný postup. Napiště poraďte díky Z.M.
Doporučte strunu, která se nespéká, 15.9.2008
K tomu namaceni struny neni to zadna nadprirozenost... Pri zpracovani materialu PA vstrikovanim do formy, litim, a v tomto pripade vytlacovanim extruzi je nutne aby vlhkost tohoto polymeru byla pod 0,2%. Výlisky chcete-li vyrobky, ktere jsou extreme... celý příspěvek >
Doporučte strunu, která se nespéká, 12.9.2008
Tak nam moc neporadily podle me si prodejci ani nahodou nedokazi predstavit vsechny mozne vlivy pusobici na strunu. Mozna snad experti z vyvoje. Rada bude asi takova: kdyz se vam struna speka kupte jinou... sam jsem to tak pred lety udelal a neni... celý příspěvek >
Doporučte strunu, která se nespéká, 11.9.2008
Takze struna ve strunove hlave opisuje kruznici jeji zaber je v podstate kruhova usec tak si to prepocitejte atd. Ale myslim, ze to nema smysl resit. Mame tu dalsi vlivy podstatnejsi nez je samotna frekvence jde o amplitudu pri dane frekvenci a vykon... celý příspěvek >
Doporučte strunu, která se nespéká, 11.9.2008
i život je věda :-))) Z.M.
Doporučte strunu, která se nespéká, 11.9.2008
Vyslo 2,631kHz desetine carky jste si asi nevsiml pri prevodu na MHz. Tuto pocetni ulohu mam rozkreslenou doma na papire je to ponekud komplikovane. Jen napisu ze jsem uvazoval: otacky hlavy 5000 zaber hlavy 25cm delka jednoho sekaneho pruhu 150cm... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika