Příspěvky uživatele - 251.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odruda jahody, 18.5.2017
Az nekomu z vas mara dozreje, date mi sem fotky?
Odruda jahody, 18.5.2017
Podle obrazku to zatim vypada, ze by to mohl byt horky favorit. Gratuluji vam tedy k urode chutnych jahudek a ja ji jedu nekam shanet!!! Nikdy jsem nejedla lepsi...
Odruda jahody, 18.5.2017 Obsahuje fotku
Ma velke listy. Foto zde (nejsou tsk zlute, bohuzel to dela ten samsung!!!) Ja si ji snad pojedu koupit nekam a zasadim ji. Jestli se jeste vubec letos kupuji jahody. Chutove je opravdu nadstandartni. Uz 10 let na ni nemuzu zapomenout!! - tsk moc... celý příspěvek >
Odruda jahody, 18.5.2017 Obsahuje fotku
Ja mela letos torchu obavy, ze jsem je prehnojila. Maji obrovske listy ty sengy. Ale asi to bude tim pruhlednym sklenikem. Ale diky za upozorneni. Neco bych jim tam zase mohla dat. Dostaly kravsky granulovany hnuj s trochou cereritu. Tak mozna jeste... celý příspěvek >
Odruda jahody, 18.5.2017 Obsahuje fotku
Jeste jedna zelena. Noo u kupovanych bych taky rekla, ze je to vsechno 1 odruda. Ale jednou jsme meli na zahradce tmave cerveny jahody w ty mi vubec nechutnaly.
Zluta kytka na vrchu rajcate, 15.5.2017
Rostlinka ma i klasicke kvety, ze kterych budou rajcatka. Ale tohle je obri maxi kytka!
Zluta kytka na vrchu rajcate, 15.5.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, chtela bych se zeptat, co je ta zluta kytka na rajceti. Vyrostla misto spicky. Bohuzel jsem zamichala ve skleniku odrudy, tak nevim, na kterych to je. Sazela jsem tam Tigirellu, zluta maxi rajcata a posledni tornado f1. Je tato kyticka na... celý příspěvek >
Strihani staloplodocich malín, 12.5.2017
Mohl by mi nekdo vysvetlit jak je to se strihanim staleplodicich malin? Pokud se maji pred zimou strihat u zeme, jak po te muzou hodne plodit? Mam jeden prut, ktery ma uz hodne vetvicek se spoustou kvetu, kdezto ten uriznuty od zeme teprve roste a... celý příspěvek >
Hledame odrudu dle popisu - merunky, 29.4.2017
Jsem strasne rada, ze jsem stromy na zahradu kupovala hlavne ja, protoze mam presne napsano, kdy jsem zasazela a odrudu. Muze se stat, ze udelaji chybu v zahradnictvi a daji mi omylem jinou odrudu. Zkratka si po letech budu moct rict - ano tenhle... celý příspěvek >
Hledame odrudu dle popisu - merunky, 29.4.2017
Velkopavlovickou mam od r.2015...casem je budu moct porovnat. Ale ano souhlasim, patrani po odrude je velmi velmi tezke... Nasteti v Kozolupech (jak uz casem zjistuji) maji stale stejne druhy, ktere maji proverene. Proto patram po odrude z jejich... celý příspěvek >
Hledame odrudu dle popisu - merunky, 29.4.2017
Dekuju dekuju dekuju. Urcite ji objednam! Diky teto merunce jsem se naucila jist marmelady a jist je i samotne. Vzpominam na ni moc v dobrem.
Hledame odrudu dle popisu - merunky, 29.4.2017 Obsahuje fotku
Popis... samosprasna
Hledame odrudu dle popisu - merunky, 29.4.2017
Ne, ze mi ji nekdo vykoupi... ja ji jdu snad najit a rovnou objednat ;-) internetove obchody ji jeste maji i prostokorenou...
Hledame odrudu dle popisu - merunky, 29.4.2017
Neco mi rika, ze to bude ona. Ta fotka na to dokonale sedi! Jeste jsem nenasla, zda je cizo ci samosprasna. Pamatuji si, ze zadna merunka, co jsem jedla, na ni chutove nemela. Hrozne me ta odruda rozmazlila. Ale rikam tady doma KRUCI VY NAKOUPITE... celý příspěvek >
Hledame odrudu dle popisu - merunky, 29.4.2017
Praha 328 nadmorsla vyska
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika