Příspěvky uživatele - 146.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černý rybíz Ben Hope, Ben Gairm, 31.5.2015
Nevěděl by prosím někdo, je-li zmíněný Ben Hope samosprašný?
Mulčování rajčat, 23.5.2015
To je pravda, ale nehodí se to tam, kde má  být zahrádka užitková i okrasná, že to zas až tak nevypadá.
Cosi na clematisu, 20.5.2015 Obsahuje fotku
Ještě fotka.
Cosi na clematisu, 19.5.2015
dobrý den, na plaménku jsou oranžové kulaté skvrnky, ze spodní strany listu jsou plastické oranžové tečky do kroužku. nějaká houbová choroba? stříkat to, nebo to zas až tak nevadí?
Odolná žlutá růže, 18.5.2015 Obsahuje fotku
Já mám Goldregen od Pelcových. Je to macek a kvete neúnavně.
Nemoc nebo škůdce?, 18.5.2015 Obsahuje fotku
Ještě další fotky. Omlouvám za děsnou úroveň psaní, nějak to ten tablet kazí.
Nemoc nebo škůdce?, 18.5.2015 Obsahuje fotku
dovolímsi přihodit své isty růží - poradíte, prosím?
Výsadba růží, 17.5.2015
Tak založená (a samozřejmě už dávno vysazená) růže neroste, čučí. Snad je živá, má červené pupeny, ikdyž ne moc, ale jsou tam.  Nepučí, neroste. Je po ní, nebo se může probrat, co myslíte?
Druhy máty, 26.4.2015
Záleží, co vám zachutná...  já mám mátu peprnnou - ta mi do pití smrdí a snažím se jí zbavit. :-) A pak mám mátu "mentolovou" - která moc pěkně voní a do pití je super. DOvedu si představit i citronovou nebo zázvorovou, čokoládovou nevím nač... celý příspěvek >
Kompost, 22.4.2015
Tady v Brně jde všechno do spalovny.
Zimolez, Muchovnik, 20.4.2015
A je nutné sadit muchovníky do rašeliny?
Roundap, 7.4.2015
Česká republika je ve výrobě biopaliv téměř soběstačná. Hrubá spotřeba methylesteru řepkového oleje (MEŘO) v dopravě je 300 tisíc tun, přičemž v ČR se vyrobí okolo 219 tisíc tun. Z toho také vyplývá, že pouze třetina plochy řepky olejky v Česku je... celý příspěvek >
Roundap, 6.4.2015
Ale třeba má vedle trvalek rajčata.
Roundap, 6.4.2015
Roundup je přidaný na seznam karcinogenních látek. Zkuste si napřed pohledat nějaké informace na googlu, pak se rozhodněte, jestli vůbec něco takového chcete šplíchat na svou zahradu.
Klematis (clematis) Dufek, 6.4.2015
Poradíte s klematisy? Na podzim jsem je nezastřihla, protože jsem nevěděla jak. Teď jsem vyčetla, že by se měly zkrátit na 30cm (máme velkokvěté, které kvetou celé léto)... a že nestřihané nebudou pěkně kvést. Tak co teď? Ještě to pokrátit, aspoň... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika