Příspěvky uživatele - 90.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Květy jahod - černé středy, 4.6.2014
Nedalo mi to a šla jsem znovu pořádně zkoumat... na pár stvolech je vidět malinký zakrnělý zelenočerný   plod, na pár stvolech je vidět černý střed, a asi 3 stvoly se přece jen zmátořily a začíná se tvořit plod.  Závěr, něco pomrzlo,... celý příspěvek >
Květy jahod - černé středy, 3.6.2014
O zelenokvětosti jahodníku jsem se dočetla dnes, mohlo by to být ono, p. Lídě děkuji, ale podle fota se při zelenokvětosti vytvoří přece jen nějaké plody, i kdy deformované a nepoživatelné. Ještě jsem našla, že je možné přehnojení dusíkem.... celý příspěvek >
Květy jahod - černé středy, 28.5.2014 Obsahuje fotku
Tak tohle se mi stává už několik let, jsem prakticky bez úrody. Přitom na vedlejší zahradě o 30 m dál to nemají, čili mráz že by to byl se mi nezdá. Loni sklízeli jahody normálně a já jen posbírala kytici takto upravených jahodových stonků. Přece... celý příspěvek >
Divná begonie, 15.5.2014
No pobavilo ji to, co jsem za zahradníka... přesadila jsem kalu z té misky do velkého květináče, prý chce víc prostoru, v té míse by jí bylo těsno a asi by nevykvetla.  Ale ještě mám dotaz, fakt mi ta hlíza připadala jako begonie, takže jsem... celý příspěvek >
Divná begonie, 14.5.2014
No trefila jste se,  zrovna jdu sem psát přiznání, že jsem omylem vzala hlízu snaše  !!! Takže se omlouvám všem, kdo si se mnou lámali hlavu, co mi to vyrostlo, sice to vtipálek nebyl, jen já "zahradnice" to popletla... 
Divná begonie, 14.5.2014 Obsahuje fotku
Dodávám foto. Nic jiného než tu begonii jsem doma neměla, je mi to záhadou...
Divná begonie, 13.5.2014
Loni jsem měla krásnou vzpřímenou begonii, hlíza přežila, ale začala nějak divně klíčit. Vyrazily špičaté výhonky, asi 8 jich bylo, a rostly do výšky asi 20 cm, pak se z nich rozvinul list, ale úzký, špičatý a se světlými skvrnami, vůbec to nevypadá... celý příspěvek >
Jehličnany na balkloně, 5.11.2013
Dobrý den, já osobně moc neporadím, protože sama je teď vybírám, ale mám tady od loňska stromek aronie, který jsem jen obalila jutou a byl bez problémů. Ale ať si dá pozor na jinou věc. Spíš než že by mohli vymrznout, tak můžou uschnout. ... celý příspěvek >
Jahodník - choroba nebo mráz?, 16.6.2013
To se mi nezdá, to by byly i špatné rostliny, ne?? Ty jsou bujné, jenom ten květní stvol je zaschlý. 
Jahodník - choroba nebo mráz?, 16.6.2013
I já prosím o radu - moje sazenice jsou pěkné, kvetly bohatě, ale celé květní seskupení jakoby částečně zaschlo, zatvrdlo, netvoří se žádné plody.  Na celém záhoně je jen pár zelených větších jahod,  zbytek jakoby se zastavil vývoj -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika