Příspěvky uživatele - 248.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Teplota pri paprikách, 23.1.2014
Poseledné dva dni dosť fúka a teplota klesla pre jednoduché staré okná u známych na 12°C v noci a cez deň je 14°C. Dnes vďaka slniečku 16°C. A to ešte nie je poriadny mráz, iba -4. Začínam mať strach tam niečo premiestniť. Ak príde poriadna zima, tak... celý příspěvek >
Teplota pri paprikách, 21.1.2014
To som potreboval vedieť. Kým nastúpia chlapi, tak asi stihne všetko vyklíčiť. O zeler a paradajky sa nebojím, tie mám v chladnejšom aj doma a držia sa. Počítam s pomalším rastom, ale budem to musieť vydržať. Bál som sa, aby sa rast úplne nezastavil,... celý příspěvek >
Teplota pri paprikách, 21.1.2014
Zdravím!  Mám doma problém s miestom, pretože onedlho nastúpi čata na rekonštrukciu. Prerába sa celé jadro, tak budem mať veľký problém s umiestnením priesad. Mám možnosť to sťahovať k známym. Majú krásnu chodbu, celú presklennú na juh a západ.... celý příspěvek >
Co hovorite na taketo pocasie na konci roka, 18.1.2014
Som z východného Slovenska a extrémov bolo hádam dosť. U nás máme smolu na dážď. Miestny starší vravia, že je tomu tak od postavenia železiarní v Košiciach. Prší v Košiciach, prší na východ v údolí Hornádu, na západ v údolí Bodvy a u nás nič.... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 9.1.2014
Samozrejme som to myslel na hybridy, lebo ostatné sa dajú bez problémov kúpiť aj v USA aj inde na svete, dokonca aj u nás. Poštovné som písal pri kamarátskych výmenách, kde sa dohodnem, že platím poštu. Obchodné zásielky viem sledovať a sú poistené,... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 9.1.2014
Mám vytypovaných predajcov na ebay, od ktorých sa zásobujem hybridmi a stále je to lacnejšie ako u nás a dostanem aj viac semien. Síce si kúsok priplatím oproti najlacnejším a očividne podozrivým ponukám, ale mám dobré skúsenosti a vždy sa každý... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 9.1.2014
Po minuloročnej ľadovej apokalypse, keď mi ostali len neznáme odrody, ktoré pestujeme po desaťročia som sa rozhodol, že predsa len rozšírim svoju paletu odrôd.  Budem vysievať tri staré klasické odrody, ktoré neviem identifikovať. Z toho... celý příspěvek >
Inzerát, ktorý ma pobavil, 9.1.2014
S takýmito inzerátmi sa stretávam každý nový rok. Podnikavci sa väčšinou snažia zarobiť. Ja tiež predávam, ak kúpim a mám viac, ale viem čo predávam a ručím za to menom. Navyše na tom stále prerobím. Viac ma zaujíma výmena za nové odrody. Presne... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 7.1.2014
Presne zeler som skúšal minulú sezónu. Ale začiatkom júla odišla takmer celá záhrada po krupobití. Prežilo mi 6 rastlín paradajok z vyše 30 a všetky pri zelere to vzdali. Kým som ich tak mal, tak nebol vidieť rozdiel. Pravda je, že pre studený máj a... celý příspěvek >
Něco o rajčatech odjinud, 6.1.2014
Dosvetľovanie chcem pri paradajkách vyskúšať prvýkrát tento rok. Mám špeciálny panel, ktorý som kúpil celkom lacno. Pri chilli papričkách je to nevyhnutné, tak uvidíme ako to pomôže paradajkám. Je pravda, že svetlo je dôležité, ak chceme mať bohatú... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 18.7.2013
Úroda bude možno až koncom augusta, začiatkom septembra, ak sa vôbec zachránia. Niektoré začali vyháňať nové zálistky, iné úschýnajú úplne. Včera večer som to striekal, ale či to niečo zachráni sa uvidí až po týždni. Ja mám šťastie, že som si odložil... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 17.7.2013 Obsahuje fotku
Zelené paradajky by som bral. Stále sledujem fórum a vidím, ako pekne sa to rozbieha a začína sa zber. U nás už bude zber len zo skleníka. Posledné dni som nemal ani internet, tak tu zašarapatil ľad. Zo záhrad ostalo veľké rumovisko. A to som vonku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika