Příspěvky uživatele - 20.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení jalovce, 29.8.2013 Obsahuje fotku
a poslední
Určení jalovce, 29.8.2013 Obsahuje fotku
Ještě obrázek
Určení jalovce, 29.8.2013 Obsahuje fotku
Dokázal by někdo určit o jaký druh sloupovitého jalovce asi skalního se jedná? V zahradnictví to nevěděli. 
Co mi to roste na dvorku?, 25.8.2013 Obsahuje fotku
Po dvou letech se ne vás znovu obracím s několika dotazy.  Stromek docela povyrostl, už je skoro větší než já. Je nutné ho nějak střihat? Jeden známý mi tvrdí, že ho musím střihat, já zase nevím, jak bych ho měl střihat.  Když ho nebudu... celý příspěvek >
Přežijí to thuje?, 30.6.2013
V zahradnictví jsem koupil dvě thuje smaragd vysoké asi 130cm. Údajně měly být kontejnerované.  Když jsem je chtěl ve středu tj 26.6 zasadit, tak jsem zjistil, že kontejnerované nejsou. Mají kořenový bal ze síťovinou a v kontejneru byly pouze... celý příspěvek >
Jak velkou nádobu?, 18.6.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak velkou nádobu potřebuji pokud v ní chci pěstovat velikou tůji. Tím velikou myslím třeba čtyři metry nebo kolik dorůstají. Napadlo mě použít nějakou větší studniční skruž, nebo něco podobného. Vůbec nám... celý příspěvek >
Stefanotis - Věncovec, 10.6.2012
o této květině vůbec nic nevím, ale reaguji na opad listů. Výše je zmíněno, že chce nevápenitou vodu. Mám svou zkušenost s citrusy, že opadávaly listy a byly chlorotické, když jsem zaléval "tvrdou vodou" což je voda s velikým obsahem vápníku.... celý příspěvek >
Co mi to roste na dvorku?, 5.9.2011
Moc děkuji za identifikaci, ještě bych měl několik otázek. Jak hodně narostou? Doufám, že moc ne. Mám je nějak střihat, nebo zatím ne? Dva mám taky na terase v obrovských květináčích, mám je v zimě zalévat, nebo se o ně nějak jinak starat?
Co mi to roste na dvorku?, 5.9.2011 Obsahuje fotku
Chtěl bych se zeptat, co je to za keř, strom? Soused mi jich dal několik, že jsou to nějaké thuje. Zajímavé je, že jsou všechny nové přírustky jakoby do žluta, což jsem nikde neviděl. Takhle žluté jsou pořád úplně všechny, i sousedovy dvacetileté,... celý příspěvek >
Přechod z benzínu speciál na benzín naturál?, 11.8.2009
Nic se nestane.
Roundap, 31.7.2009
Po 14 dnech čekání i 3% Roundap zlikvidoval konečně rozrostlé trnky.
Honda GCV160 motor nelze nastartovat, 31.7.2009
Podle příznaků které tady uvádíte to vypadá, že byl motor pěkně ulitý
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 24.7.2009
Včera jsem s Partnerem trefil na melouchu u souseda i po ujištění, že pozemek je čistý 2 vodovodní železné colouvé trubky zatlučené do země koukající 5cm . Šestihraný řemen to kupodivu v pohodě přežil, zrovnatak kudly až na pár zoubků.Byla to, ale... celý příspěvek >
Uhlovy prevod, 23.7.2009
V Husquarně jsem koupil originál tubu s vazelínou s hubicí. 2x za sezonu tam přimáznu do otvoru trochu nového maziva a je klid.
Problém s motorem Jikov 1453 Iskra, 23.7.2009
Mohla by to dělat přehřátá zapalovací cívka (nebo soustava indukčních cívek zapalování) pokud u toho motoru je umístěna na na motoru tak, že se přehřívá. Podobný problém byl běžný u starého motocyklu ČZ 150 s magnetem kde indukční cívka... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika