Příspěvky uživatele - 192.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 2.11.2014
Mám dojem, že se nejedná o hnojivo, ale o nebezpečný odpad. Pro používání lidských výkalů pro hnojivé účely je nutné mít patřičné povolení od hygienické stanice a to znamená, že je nutný biologicko-chemický průzkum uvedené hmoty. Půdu hnojenou... celý příspěvek >
Identifikace nemoci jiřinek, 27.10.2014
Chci se rovněž připojit i když pozdě. Kdybych měl tento případ na zahradě, pátral bych po přehnojení draslíkem, který může způsobovat vysoký obsah vápníku v půdě. Tyto prvky se vzájemně blokují. Navedla mně ta část fotky, na které jsou mladé... celý příspěvek >
Hedychium - okrasný zázvor, 12.10.2014
Pěstujete někdo okrásný zázvor? Je poměrně málo vidět na výstavách a někdy také v obchodě. Pokouším se začít od nuly a tak jsem sehnal semena a budu výsevat. Pak si budu muset poradit od vás.  Z pozdravem Vladislav 
Cardiocrinum giganteum, 2.10.2014
Mě to třeba zajímá. Zakvetla mi letos cibule a tak jsem zvědav, jestli poroste na jaře znovu. V kniihách píišou, že cibule odumře a rostou jen dceřinné cibulky. Já ji pěstují ve velkém květináči z rašelinou,  zakopaném v půdě. Uvidíme... celý příspěvek >
Cibuloviny ze supermarketu Lidl, 27.9.2014
Nákup v Lidlu provozují několik let a jsen velmi spokojený. Jelikož nejsem sběratel cibulovin, tak mi je to jedno jak vypadá jeho anglický název. Musím potvrdit z vlastní zkušeností, že balené cibuloviny v Německu jsou věrohodné. Pokud jste super... celý příspěvek >
Nocenka, 24.9.2014
Vybral jse si váš příspěvek, který jste v dávné době napsala a poslala pěknou fotku,  Zajímavé je, že máte tu rostlinku takovou kompaktní. Já jsem koupil 3 mrkvičky a ve květináči mi vyrostla do 1 m. Možná, že jsem to měl sestřihnout a nenechat... celý příspěvek >
Máte zkušenosti s Zahrada-online.cz, Lucon Bulbs, Basik, atd?, 22.9.2014
Jsou to super seriózní dodvatelé.   Vladislav
Lilie v květináči, 21.9.2014
Málo je takových rostlin, ktrerým se dopřeje celodenní slunce.  Idealní pro lilie je mramorovaný stín, tj. sluníčko prochází mezi větvemi. Odpoledne by přece jenou na pár hodin to slunce mělo přijít.  Problém není v oslunění jako... celý příspěvek >
Lilie v květináči, 16.9.2014 Obsahuje fotku
V letošním roce jsem vyzkoušel pěstovat v květináči Cardiocrinum gigantea. Byl jsem překvapem, protože mi zakvetla. Květináč byl o průměru 30 cm, zakopaný v zemi a naplněněný rašelinou a borovou kůrou.  Vladislav
Kopřivová jícha, 9.9.2014
Hnojení zákvasem z kopřiv nebo jiné zelené hmoty je pouze exzotická zálivka znečištěnou vodou. Rostliny vyřadují určitou sterilitu, aby nebyly napadeny chorobami. Tato hnojůvka toto zdaleka nezaručuje. Je velice záhadné, že všem to výborně roste, ale... celý příspěvek >
Lilie v květináči, 29.8.2014
Ne každý druh lilií se hodí do nádoby. Já pěstují jen LO a LL. Ostatní druhy patří na záhon.  Snad ještě Asijské hybridy, ale je škoda toho místa v nádobách. Tady je problém zajistit lehký substrát. Levné substráty nejsou moc vhodné pro lilie,... celý příspěvek >
Lilie, 16.4.2014
Podle mých zkušeností zlomená nebo užraná lodyha lilie je většinou ztracená. Pokud se dá zachránit alespoň jeden zelený listek, pak je ještě nějaká naděje na zachránu. Jinak já takovou cibulí očistím ve vodě, nechám oschout a pak otrhám všechny... celý příspěvek >
Pěstování lilií a kaly ze semen, 3.4.2014
Pani Petro, semenáčky nepikirovat a na zimu do studeného sklepa. Když pikirovat, tak až za 3 měsíce, když se tvoří další listy.  Zdraví Vladislav
Pěstování lilií a kaly ze semen, 2.4.2014
Když vám to neklíčí, tak vám trošku semen pošlu. Vladislav
Marný boj s puklicí, 23.3.2014
Použijte SYMFONIE 3 v 1. Jedná se o ekologický přípravek NATURA od firmy Agro. Jedná se o hnojivo + lesk + přípravek. Balení je ve spreji vhodné do bytu.  Cena 60... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika