Příspěvky uživatele - 155.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemocná jabloň - nějaký škůdce v kmenu, 11.3.2011
No ona nespadne, je navázaná do šířky na drátech, to asi právě bude problém koupit vzrostlou :-).
Nemocná jabloň - nějaký škůdce v kmenu, 11.3.2011
Dobrý den, jsem zahrádkářský laik. Koupili jsme dům se zahradou, kde je řada jabloní, natahaných na drátech. Nyní po zimě jsem zjistila, že jedna (letní) jabloň má rozežrený spodek kmene až do kořenů nějakou potvorou, dřevo je narezlé a dá se... celý příspěvek >
Vylezly mi cibulky ze země, 21.2.2011
Díky za názory. Z těch vylezlých jsou to tulipány Zombie, pak Queen of Night, Gavota,  Rem's Favourite a narcisy Replete. No uvidíme. Pinocchio je ještě v zemi, česneky, liliokvěté tulipány a Generation taky. No jsem fakt zvědavá, co z toho... celý příspěvek >
Vylezly mi cibulky ze země, 21.2.2011
Dobrý den, jsem zahrádkář - začátečník a řeším takový problémek, a to konkrétně, že některé cibulky mi už vylezly ze země, jak byly ty teplé dny, některé narcisky mají tak 5 cm. Jedná se o Znojemsko, je tady relativně tepleji, než jinde (vinařská... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika