Příspěvky uživatele - 124.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uhlový převod, 10.9.2013
Stihl nemám, ale strčit do závitu jde i tuba od Oregonu. Mazničku jsem si jednou namontoval, abych nemusel pokaždý vyndávat zátku imbusem, což je asi jediná výhoda, jak se časem ukázalo, celkem bezvýznamná. Jedinej efekt byla neustále upatlaná... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 10.9.2013
Ten pán má pravdu, špičkový stroj od renomované značky je určitě lepší, ale je otázka, zda to na těch pár hodin stojí za několikanásobně vyšší investici. Narážka na profíky co dělají jen po ránu není na místě, je to o hygienických a... celý příspěvek >
Netočí se, 9.9.2013
JJ, pravda, zapoměl jsem že se to vlastně maže vazelínou, jak někde píšou. Měl jsem na mysli to prokápnout jen olejem, protože než tam řetěz donese něco po liště chvíli trvá.  Když odmastím, tak nastartuju a položím pilu na bok, stříknu na lištu... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 9.9.2013
No, recenze jsem nečetl, ale mám ho od dubna (52ccm) a udělal jsem s ním letos dohromady tak 5ha. Většivou přesekávání pastviny a asi 20% dlouhodobě zanedbaný pozemky na kšeft. S nožem bere cca 0,45l na hodinu práce. Poruchu jsem neměl, povolily... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 9.9.2013
Tady bych si dovolil Vás opravit, vyslovil jste přesně ten problém, který tu je vidět. Nekvalitní a nedostatečně výkonný jsou dvě věci, které spolu nesouvisí. Prodávají se značkové i profi stroje s malým výkonem pro lehké práce, a také se prodávají... celý příspěvek >
Stihl MS 361, 9.9.2013
Tlakový vzduch bych nekupoval, ale já na takový věci používám čistič brzd (např. Čistič brzd Brakleen sprej 500ml Action Tip) ve spreji z mototechny, je to paráda, nejhorší oškrabu dřívkem a zbytek se krásně opláchne tím sprejem i v místech kam... celý příspěvek >
Netočí se, 6.9.2013
řetěz je poprvé dobré namazat, aspoň kladku ve špičce, u nové lišty může být barva v drážce. Napíná se správně tak, že kryt je dotažený jen na dotyk, pilu si opřete špičkou lišty o špalík a dopněte tak, aby na spodní straně byly články v... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 6.9.2013
Celkem se s tím dá souhlasit, akorát je třeba mít jistotu, že onen soused je z těch, kdo umí se strojem zacházet, protože to je kámen úrazu u spousty lidí. Vidím kolem, že jsou lidi co bez potíží pracují s noname lacinými stroji a fungují jim, a... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 2.9.2013
JJ, tahle kubatura nad 50 ccm váží vždy tak nějak. Ale když je dobrej popruh, není to na škodu. Velký obsahy jsou na velký sekání, tam to tak nebolí, setrvačnost se naopak hodí. Samosebou na překážkové dráze mezi květináči a pod stromama v... celý příspěvek >
Technika orby, 23.8.2013
Tak jsem to přečetl skoro celé, je to hrůza když se dělá něco, co je sice jednoduché, ale neví se jak na to. Oral jsem se vším možným, ale nikdy s jednoosákem, to jsem si vyzkoušel nedávno u souseda, který byl napoprvé nešťastný jako spousta z... celý příspěvek >
Honda, Stihl nebo Husqvarna?, 23.8.2013
Ulomené držadlo po 4 letech na reklamaci?? To je vtip ne?? Jednak bych řekl, že záruka ze zákona je 2 roky, a pak bych to viděl na problém v rukách, ulomit to u takhle slabého stroje znamená jasné přetěžování ve vysokém porostu, kam ale patří daleko... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 9.8.2013
Záludná odpověď:    RPB 520 Pro - vyzkoušel jsem ho a se seriovým nožem zvládá výše uvedené pracovní výkony, za tu cenu bych se toho nebál. Strunu je třeba zaměnit za 3mm a taky ok. Výdrž nevím, byla to jen jedna akce, posekal 6ha a zatím... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 9.8.2013
 Bavíme - li se o louce, louka má parametry porostu daný a seká se 2x do roka pod 10 cm, proto moc nerozumím, naco někdo řeší že se na určitý druhy trávy bere struna a podobný hovadiny. Pro takovýhle plochy struna není výhodná, mašina žere,... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 6.8.2013
Tak to pak jo, každopádně hektar za rok, to je pohoda, 4x za sezonu max.3 hodiny sekání, když mašinka bude z těch silnějších. Jinak řečeno, 4x za sezonu začne v 6 ráno aby do desíti dopoledne skončil. Já mám pozemek 3ha, křovinořezem každý... celý příspěvek >
Jakou pilu koupit na chalupu a na praci kolem domu?, 6.8.2013
No, teď k tomu tu 55 a je to. Já mám třeba Husku 365, se kterou jsem chodil dělat, má něco v těle, ale stejně celej rok jen leží, většinu práce udělá ta malá. Celkem vzato, velkou beru už dnes jen když dovezu palivo na vlečce a rovnou na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika