Příspěvky uživatele - 9.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Myti sekaciho ustroji trakturku (popr. i sekacky), 13.8.2012
Dobry den, mejete / nemejete? Nekde ctu nedelat, jinde zase myt. Myslim tim myti cekaciho ustoji vodou, pres pripravene vodni rychlospojky na sekacim ustroji, pri zapnute/nastartovane sekacce. Nebo jak mejete/cistite sekacky a trakturky? Diky za... celý příspěvek >
Koňak, brandy, vínovice a jiné ušlechtilé destiláty, 25.7.2012
mám již dvojnásobnou zkušenost s uložením 45% jablkovice v 10 lt novém dub.soudku.Vždy však bylo uloženo jen 1,5 lt - po dobu 6 měsíců.Poprvé jsem vytěžil 0,4 lt a pak 0,7 lt-což je pěkná "dřevěná"zlodějna!!Soudky byly po celou dobu v... celý příspěvek >
Vybiram zahradni traktor, 18.7.2012
tak mam objednano CG XT 190 HD, bude snad tento patek :)
Vybiram zahradni traktor, 16.7.2012
jinak zatim vede XT 190 HD
Vybiram zahradni traktor, 16.7.2012
Jasne, zadani jsem mel do 45 tis (i starsi/jety trakturek). Ted az po precteni mnoha diskuzi je mi jasny ze novy bude 100pro lepsi. A tim se bude muset i priplatit. Mounfield prome taky nebyl sampion ale vetsina tu chvali traktory CG tak jsem si... celý příspěvek >
Vybiram zahradni traktor, 13.7.2012
servis mam celkove blizko (kolem 15km) na vse, Werco (Hecht), Mountfiled, HQV, John Deere...
Vybiram zahradni traktor, 13.7.2012
co si myslite o traktoru HECHT 5176?
Vybiram zahradni traktor, 11.7.2012
jo a plocha je do 1500m2 s mensim kopeckem.
Vybiram zahradni traktor, 11.7.2012
Dobry den, snazim se najit vhodny zahradni traktor klidne i jety s cenou do 45tis. Podminka je moznost mulcovat a zadni vyhoz s kosem (plus nejaky ten konik cca od 15 HP). Co jsem zatim prosel, vede u me John Deere (cena je ale vyzsi) a Husqvarna.... celý příspěvek >
Solarni panel z Mount, 26.6.2012
Dobry den, mam moznost sehnat levne novy sol.panel k bazenu z Mount... myslim 1,2 x3m. Jak je to s udrbou? Mam v planu ho dat na strechu pergoly. Na zimu se musi uklizet nabo staci vypustit? Mohu pro instalaci pouzit PPR PN trubky? Jak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika