Příspěvky uživatele - 182.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Který vybrat? Stihl FS 240 C-E & Husqvarna 535rx, 28.6.2013
Dobrý večer, já se nechci dohadovat, ale 535 Rx (335 Rx) je určitě profesionální křovinořez. Podle toho jsem ho kupoval. Tehdy se vyráběl farmářský křovinořez 333R, který se lišil v systému tlumení vibrací, ale výkonově byl stejný jako 335 Rx. K... celý příspěvek >
Který vybrat? Stihl FS 240 C-E & Husqvarna 535rx, 26.6.2013
Dobrý večer, parametry obouch křovinořezů jistě znáte. Souhlasím s Vaším a věřím správným výběrem. Mám osm roků Hsq. 335 Rx, který je předchůdcem 535 Rx a liší se jen velmi nepatrně. Hlavním problémem, který jsem za ty léta zatím řešil bylo... celý příspěvek >
Krovinorez solo 154 - názory, 22.6.2013
Dobrý večer. Je divné pane Charváte, že Vám, jak píšete smrdí od výfukových zplodin spodní prádlo, když jsou všichni výrobci motorového nářadí povinni konstruovat výfuky tak, aby právě nezatěžovali obsluhu při práci zplodinami. Upřímně polomasku na... celý příspěvek >
Krovinorez - namotava se trava, 21.6.2013
Dobrý den, co se týče vyvažování nožů do křovinořezů, nebo sekaček v domácích podmínkách. Zprvu jsem si nože vyvažoval na ložisku ve svěráku. Chtělo to větší trpělivost, ale dalo se to. V současnosti několik roků používám starou hliníkovou... celý příspěvek >
Krovinorez - namotava se trava, 21.6.2013
Dobrý večer, pro hosta 223.4. Vy jste v těchto tropických dnech udělal s novým a slabší křovinořezem paseku o rozloze 0,70 ha za směnu? Pokud jsem to tak pochopil a ještě s přestávkami? Nebo jste začal sekat v pondělí a dodělal jí ve středu? Jednalo... celý příspěvek >
Postřik proti mšicím, 20.6.2013
Dobrý večer, mě se letos na mšice osvědčil přípravek Calypso 480 SC, kde účinnou látkou je Thiakloprid. Použil jsem ho letos poprvé z jara proti přezimujícím škůdcům spolu se smáčedlem Silwet star. Zatím jsem na ovocných stromech nepozoroval výskyt... celý příspěvek >
Ferramol vs Mesurol, 20.6.2013
Dobrý večer Honzo, jak jsem již dříve psal na jiném vláknu. Pokud Feramol používáte delší dobu, mohla vzniknout u slimáků na účinnou látku rezistence. V tomto případě na fosforečnan železitý. Letos zasýpám Feramol kolem zeleniny, která se hned... celý příspěvek >
Krovinorez solo 154 - názory, 19.6.2013
Ne to bych si netroufl srovnávat castor se Stihlem. Určitě ta kvalita Castoru byla dřív jiná, než dneska. Bohužel dnešní kvalita výrobků, až na pár vyjímek a značek je mizivá. Já jsem si také za dvacet roků v lese prošel téměř vším. Od srpu až po... celý příspěvek >
Krovinorez solo 154 - názory, 19.6.2013
Dobrý den, nesouhlasím s Vámi, že profi Stihl nevydrží takové množství hektarů, které píšete. Sám mám profi Stihl FS 450 šestou sezonu a má za sebou bez mála 80 ha. Křovinořez je používaný na vyžínání trávy kolem sazenic v lesním hospodářství,... celý příspěvek >
Stihl FS40, 13.6.2013
Je to Torx č. 27. Roman
Ferramol neúčinkuje?, 1.6.2013
Dobrý den, Chci se Vás zeptat, kolikátým rokem Feramol používáte na zahrádce? Při dloudobém používání přípravků vzniká tzv. rezistence. Znamená to, že by si slimáci vytvořili odolnost na jedovatou látku. V tomto případě na fosforečnan železitý.... celý příspěvek >
Motorový postřikovač Hecht 456, 31.5.2013
Dobrý večer, záleží, co je u Vás Kamile, rozumná cena. Do 30.6. nabízí Stihl v akci rosič SR 430 za 13 tis. Kč. Pokud chcete rosit a nemít prostoje s opravami a reklamacemi čínských "aparátů", určitě bych se do něho nebál investovat. Bohužel za... celý příspěvek >
Stroj na strouhání a krájení zeleniny, 21.5.2013
Dobrý den. Na zpracování zeleniny používám profesionální, dlouhý, řeznický nůž Mikov, který mě nahradil kde jaké  "aparáty ". Základem je ostrost nože a grift v ruce. Roman
Jak zničit dřepčíky rodu Epitrix na bramborách a rajčatech, 21.5.2013
Ano, přípravky jsou pro teplokrevné živočichy mírně toxické. Obzvlášť bohužel kočka je nejcitlivější. Pokud Váš kočičí miláček nepřijde do přímého styku s pesticidem, např. olizováním a okusováním ošetřených rostlin, nedělal bych si starosti o její... celý příspěvek >
Jak zničit dřepčíky rodu Epitrix na bramborách a rajčatech, 20.5.2013
Dobrý večer. K ošetření proti dřepčíkům v polních plodinách např. v řepce používáme insekticidní přípravek Nurelle D. Jedná se o dotykový, požerový a dýchací jed. Je to kombinace pyrethroidu a organofosfátu (cypermethrin a chlorpyrifos). Výhodou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika