Příspěvky uživatele - 48.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez - jaký tvar rukojeti? (dosekávání, svah), 19.6.2011
MOc to z vašeho dotazu nejde pochopit. Ale každopádně jestli máte rád svý zdraví, tak nikdy nepřizvedávejte křovinořez do úrovně obličeje. Maximálně cca do výšky pasu. Je to porušení všech zásad bezpečnosti a akorát by vám do obličeje lítal všechen... celý příspěvek >
Technika orby, 14.6.2011
Ještě jedna poznámka. Zelený hnojení by se nemělo sekat, ale jenom přivalit a pak zaorat. A aby se nemuselo sekat, tak to znamená ho nechat přiměřeně vyrůst a ne přerůst. A používat k tomu třeba hořčici, vikev, případně i řepku...
Technika orby, 14.6.2011
Taky přispěju. Co se týká orby s vari systemem, zkusil jsem to asi jenom jednou. Ale všeobecně, co se týká orby, tak je velkej rozdíl v orbě jednostraným pluhem a obracákem. S jednostraným pluhem orám jednou do rozoru a podruhý do skladu. S obracákem... celý příspěvek >
Křovinořezy Stihl FS410 a FS260, 14.6.2011
Ne, 410 má daleko lepší. Jsou trochu vylepšený, ale podobný, jako na 450. 260 má zas podobný, jako 130. Sám jsem zkoušel 240, ta má, předpokládam stejný, jako 260 a i když je lehčí, tak ty popruhy to prostě tak dobře neroznesou a připadala mi skoro... celý příspěvek >
Sekačka Honda HRZ 536, nepravidelný chod motoru za studena, 9.8.2010
Vyčistit karburátor, stačí kompresor a né takové kraviny co tu jiní píší, nějaké ultrazvuky nebo co, takové kraviny. Honda má jednoduchý karburátor, tak co by se kde zaneslo co by nešlo profouknout.Maximálně přetěsnit vzduchový filtr a seřídit nic... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika