Příspěvky uživatele - 97.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradni architektura, 9.7.2010
Zdravím, nejlépší je si najít rozumného zahradního architekta, nebo zahradníka oba Vám pomůžou víc než plánky.Sám jsem zakládal okrasnou zahradu před 8 lety a podle plánků to moc nejde.S pozdravem P.O.
Krmení Brit, 8.7.2010
Royal má jen hezký obal.Špičkové krmivo, jestli Vám můžu poradit je First Mate, Belcando.Vlastní zkušenost za 15 let s krmivi: Acana, Braso,Brit, Calibra,Astor, Brit care, Proplan,Bosch, K-9,Gilpa, Royal canin.
Krmení Brit, 8.7.2010
Zdravím, jáměl problem s Bernským salašnickým psem, který měl průjem a to po Fitminu, Calibře i Britu, pak nám pomohl FirstMate, ale ten zdražily, tak jsme přešli na Belcando Dinner a naprostá spokojenost, krmím s ním i čivavu, která byla mlsná... celý příspěvek >
Benzín, 2.7.2010
Benzín Natural 95.
Roj včel, 25.6.2010
Tak já tu čtu různé zkušenosti s roji včel. No dnes mě roj včel sedl do komína ve kterém se už léta netopí a komínová dvířka jsou po rekonstrukci domu trvale zazděná. Nelze tedy nějakým způsobem vykouřit. Vloni mě sedli do jiného nepoužívaného komína... celý příspěvek >
Sekačka Hecht, 24.6.2010
Hecht nemá v ND nože s křidélky.
Rododendron - kombinace chorob a škůdců, 18.6.2010
Zatím se žádný nápad neobjevil. Keř odkvetl a vcelku úspěšně vytvořil nové listy, které jsou zatím v ucházejícím stavu. Téměř všechny staré listy jsou ale na odpis a postupně opadávají. Uvidíme, zda nové listy vydrží. Jak jsem psal, keř zjara z... celý příspěvek >
Rododendron - kombinace chorob a škůdců, 24.5.2010 Obsahuje fotku
První příznaky onemocnění loni, letos na jaře přesazen, zlepšení není patrné. Příznaky: ztráta barviva - žloutnutí listů se zvýrazněným žilkováním, červenání listů, hnědé skvrny v listech někde i na okrajích. Rub listů s mnoha hnědými skvrnkami,... celý příspěvek >
Poraďte. Hecht-945 nebo Oleo-Mac-947?, 29.3.2010
Zdravím, já bych koupil Hechta, pili mam dvě od HQ a to 55 a 365,ale od Hechta mam štípačku a sekačku a vše O.K..Kamoš má Hechta 945 a dělá tak 20 metrů dřeva ročně a je spokojenej.P.O.
Prodejci stihl, 21.3.2010
dvě H-55 a H-365,a jsem 100% spokojen.Vybírat pilu dle zkušenosti s křovinákem je zajímavé..
Prodejci stihl, 21.3.2010
Ono je to v lidech, neni servis jako servis at už u Sthlu, nebo jinde, osobně mám zkušenost u HQ a tam to platí taky.Jinak Stihl bych nechtěl, pro mně pilou je HQ,,mám
Sekačka Hecht, 20.3.2010
Zdravím, mám 546sh, asi rok a naprostá spokjenost, za slušnou cenu, mam plochu kolem 700 m2.
Mogul Alfa 4T, 5.3.2010
Jestli tam máte olej třídy 10w30,tak nevidím důvod proč tam nedolít olej stené třídy, ono na tej značce až zase tolik nezáleží.
Olej do motoru B S, 3.3.2010
Zdravím.Můžete a nestane se nic.P.O.
Uskladnenie kosačky na zimu, 27.2.2010
Nikde v návodu jsem neviděl napsáno, že olej se má vypustit na podzim a na jaře dát novej.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika