Příspěvky uživatele - 4.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrický kultivátor, 22.4.2010
anna-na základě této diskuze jsem si koupila, přes internet, kultivátor Power Plus POWXG7202,přišel s rozbitým krytem.Hned jsem ho vrátila, no a nemám ani peníze, ani kultivátor a zase se budu ohánět motykou.
Stevia rebaudiana (cukerná), 6.11.2009
dobry den musim vam oponovat, mam stevii i aztecky cukr, u me co se sladivosti tyce, jednoznacne vyhrava Stevie!!! me dva cerstve listky osladili konvicku caje. jen mam strach jak mi prezije zimu, pry se zatahuje, moje uz nema skoro zadne listky.... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 3.11.2009
krasa nadhera co vic dodat!!! doufam ze i my budeme mit tak nadhernou zahradu
Rostlina z Recka, 2.11.2009
muzu k tomu Aloe, nekdy v breznu ho vyhodim ven, cele leto je venku, dokonce i kvete, domu zase v zari
Mečíky - jak správně zazimovat?, 2.11.2009
dobry den chtela bych se zeptat jestli jsou ty trasenky jen na listech nebo mam nakazene i hlizky? listy jsem odstranila dekuji
Ke staré chalupě pod okna, 29.10.2009
primlouvam se za tu komuli, je to uzasny kerik, naprosto nenarocny a neni exoticky!!! a ti motyly-je to opravdu Motyly ker, na nasem jich bylo spousty, denne i pet druhu na shledanou
Bougenvilea, 29.10.2009
tak ja jsem zakoupila taky tuto rostlinku, nadherne kvetla cele leto, ruzove,takovy maly stromecek, ted kdyz je vchladu opadala, no a neodolala jsem a asi pred dvema mesici jsemkoupiůla jeste jednu zlutou pnouci ta je porad stejna neopadala!! tak jsu... celý příspěvek >
Za kolik prodat slivovici, 29.10.2009
dobry den, u nas se prodava 250korun za litr
Callistemon - štětkovec, 29.10.2009
dobry den, ja jsem si vypestovala stetkovec ze semen, koupenych pres net, takze to jde!!! rostlinky jsou zatim asi 30cm velke, tak uvidime coz toho jeste vzejde
Rostliny proti komárům?, 29.10.2009
ja jsem cetla na netu Katalpa, ale vyzkousene to nemam
Trvalky - stále kvetoucí záhon, 24.9.2009
mate prekrasnou zahradu, kraaaasa.doufam, ze moje zahrada bude jednou taky takova
Modrá skalice ano či ne?, 20.8.2009
Chci se zeptat, jestli někdo nevíte, kolik použít skalice do akvária, aby to neublížilo rybičkám.Má 650l.díky
Kolik cukru?, 31.5.2009
omlouvám se-obsah je 120l, jinak dík
Kolik cukru?, 31.5.2009
Zdravím... mám bečku třešní a nevím kolik tam mám dát cukru-názory jsou rozdílné.Předem dík za radu.Zkouším to poprvé...
Křovinořez Hitachi - Tanaka, 16.5.2009
Mám Tanaku už tři sezony, jede bez problémů, výkon plnně dostačuje a to seču cca 2000m dvakrát do roka vysokou trávu a navíc sem tam nějaké to uklízení na zahradě. Koupil jsem nejsilnější motorizaci 47ccm, protože jsem si před tím zkusil slabší verze... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika