Příspěvky uživatele - 48.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Minikiwi - sežrané, 6.9.2013
Jaký přípravek jste použili, já stříkám Calypsem, ale občas se brouci ještě vyskytují, dík E
Poškozené plody, 6.9.2013 Obsahuje fotku
Já mám asi ten samý problém, na stromě je polovina plodů zdravých a polovina napadených, měli jsme to i vloni, poradí někdo, jak strom máme ošetřit, děkuji E
Minikiwi - sežrané, 20.7.2013
Může to být Lalokonosec rýhovaný, vykusuje listy ale hlavně napadá kořeny, mě se tady objevil právě v době, když jsem si pořídila kiwi, bojuju s ním stále.
Záhadná nektarinka, 20.7.2013 Obsahuje fotku
Tena
Záhadná nektarinka, 20.7.2013 Obsahuje fotku
Já mám taky Tenu, je sice obalená ale ještě není vůbec zralá
Vyštipování poupat u paprik, 2.5.2013
Díky, papriky pěstuji mnoho let, ale doma mi ještě nikdy poupata nenasadily, učíme se pořádzdraví E
Vyštipování poupat u paprik, 30.4.2013
Děkuji, E
Vyštipování poupat u paprik, 30.4.2013
Tak to jsme na tom stejně, zdraví E
Vyštipování poupat u paprik, 30.4.2013
Mě to poradili u nás v Sempře, taky se mi to nechtělo provést, je mi poupat líto, díky L
Vyštipování poupat u paprik, 30.4.2013
Odrůdy mám Kozí rohy, Hamíky a pak několik druhů feferonek, vašich rad jsem se vždycky držela, tak nebudu nic měnitdíky E
Vyštipování poupat u paprik, 30.4.2013 Obsahuje fotku
Mám papriky už týden venku na záhoně pod netkankou, daří se jim docela dobře, doma jsem si nechala ještě náhradní a mají už hodně poupat, slyšela jsem, že se mají poupata vyštípat ale nevím, jestli se to opravdu dělá, poradí někdo?díky E
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 2.4.2013
Děkuji E
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 2.4.2013
Děkuji za odpověď, pariky mám přepíchané v koupeném universálním substrátu, ptala jsem se proto, že by mohly živořit, zdraví E
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 2.4.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, už jsem papriky musela dvakrát přepichovat, teď je mám už v květníkách a kelímkách od jogurtů(500 ml)chtěla jsem se zeptat, jestli bych je už neměla přihnojovat, když jsou dost velký, děkuji E
Maliny - co jim chybí?, 17.6.2012
Děkuji za obě rady, bude to podle Google ta virová mozaika, protože jsou na malinách i mšice, zrovna dnes jsem je ošetřila postřikem, tak po týdnu ještě zopakuji, zdraví E
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika