Příspěvky uživatele - 224.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 15.5.2010
už máme (sedm dní) rajčata i papriky na balkoně venku
Zkušenosti s firmou Bakker, 14.5.2010
s touto firmu jsme spokojeni, vše pokaždé došlo v pořádku, vadí nám jen ceny, mají to předražené
Gardenia, 13.5.2010
více informací by nebylo, zrovna jsem si pořídila dvě gardénie a uvítala bych kdyby sem prišlo pár rad od pěstitelů:-)
Zásilkový obchod Rostlinky.cz, 12.5.2010
asi to posílají když je to v sezoně, kdy se to má zasadit do země, takhle to dělá sieberz, bakker nebo starkl
Peperomia Happy Bean, 10.5.2010
nedávno jsem si koupila tuto rostlinu a nikde jsem nenašla jak se o ní starat a co tato rostlina potřebuje nebo co jí škodí, nevíte někdo?? foto zde
Co zabarvuje květy růží do růžova?, 9.5.2010
mám stejný problém, vysadilaj sem na záhod bílou růži a asi po měsíci zrůžověla, kde je problém???
Levandule ze semínek, 9.5.2010
no asi to bude pravda s tím plevelem, sousedka má levanduli přímo u našeho plotu a před týdnem se objevila také na našem pozemku, docela vzrostlá rostlinka, přesadila jsem ji do bylinkového záhonku, levandule zadarmo:-)
Bylinkový záhon, 9.5.2010
a do polévek samozřejmě libeček a celerová nať (obě trvalky)
Bylinkový záhon, 9.5.2010
Také jsme si na zahradě udělali bylinkový záhon. Máme tam šalvěj, pažitku, kadeřavou petržel, mátu (ta je lepší vsadit ji do starého květináče, má oddenky, kterými se množí a ohrožuje ostatní bylinky), tymián, oregano-dobromysl, mateřídoušku,... celý příspěvek >
Český název pro Osteospermum, 9.5.2010
je to letnička a český název nemá, říká se jí také pixie
Nejchutnější rajčata, 9.5.2010
mám dotaz, chtěla bych se zeptat, zda ještě mohu vysít ze semínek rajčata na balkon, když je nemám předpěstované, chtěla bych zkusit menší odrůdy - Bejbino??? má to ještě cenu, nebo musím počkat na příští sezonu?? jsem začátečník zahrádkář, sice... celý příspěvek >
Slimáci, 8.5.2010
Vanish sice slimáky zahubí, že jsou kaput, ale ty slizy kolem, hrůza, nejvíce jich máme kolem jahod a když vidítě všude ty těla a cestičky od slizu, kudy slimák umíral, nemáte již na jahody chuť:-(letos bych chtěla vyzkoušet Ferramol, ten prý pomáhá... celý příspěvek >
Slimáci a kofein, 8.5.2010
slyšela jsem že logr pomáhá na mravence, zatím s ním nemám zkušenosti, ale v nejbližší době ho zkusím
Rizkovani, 13.2.2010
dobry den chtel jsem se poptata jak je mozne co nejspolehliveji rizkovat thuje smaragdy nejaky vas osvedceny postup ci co nato pouzivate dikyvsem za prispevek zacinam potrebuji si udelat tak 400ks ale ne najednou to bychom asi nezvladli
Živý plot z dubu?, 3.8.2009
Nëjlepší je buk. Od jara do podzimu je krásně zelený, na podzim zezlátne a listy opadávají až na jaře, kdy to stejně posbírá sekačka na trávu. Ve Skandinavii toho mají kilometry a je to úžasný.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika