Příspěvky uživatele - 155.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sušená rajčata v oleji, 5.11.2011
Tady jsem našel nějaký návod na naložení sušených rajčat, jenže ta naše sušená jsou oproti kupovaným taková prťavá.
Sušená rajčata v oleji, 5.11.2011
Doposud jsme sušili rajčata v sušičce téměř do "černa" a nakládali do oleje, nebo pekli v horkovzdušné troubě pro přímý konzum. Koupil jsem na zkoušku sklenici sušených rajčat v paprikovém oleji s kapary a byla vynikající. Rozdíl oproti domácím byl... celý příspěvek >
Termín výsadby česneku, 5.11.2011
S výsadbou zatím čekám bo je docela teplo, nachystaný, nakypřený záhonek mi kompletně poničil krtek.
Termín výsadby česneku, 29.10.2011
Díky, vyřídím. U mne se bude jednat o zkušební výsadbu nějakých dvaceti stroužků a ty napichám do země i z chodníku.
Bohemia nepřekonaná, 29.10.2011
Vypadají nádherně ,  já si vysazoval vloni na podzim, společně s Gold Bohemií, uvidíme jak se ukáží.
Melounoviště 2011, 29.10.2011 Obsahuje fotku
Sklizeno je již dávno ale z hromady ubývá pomalu. Plody nejsou sladké jako v létě ale stále jsou v pohodě (samozřejmě že ty co jsou zralé, ale to se pozná až při rozkrojení).
Termín výsadby česneku, 29.10.2011
My se rozhodli že vyzkoušíme pár stroužků vysadit. Mám slovenský  "Mojmír" objednaný v Estonsku. Tchýně poradila sadit co nejpozději, další říká že nejlepší je když se vysadí a druhý den začne mrznout. Nachystal jsem kousek záhonku a... celý příspěvek >
Pukancová kukuřice, 22.10.2011
Já ji pěstoval u nás na jihu JM a přesto nepukala, taky jsem ji sklízel po dozrání. Nejsem sice pěstitel kukuřice ale vzhledem k tomu že kukuřici na zrno sklízejí až nyní, tak si myslím že je to proto, že si zrno v sobě vytváří nějaké látky které... celý příspěvek >
Pukancová kukuřice, 22.10.2011
Patrně vyzrálá nebyla, možná málo tepla během vegetace.
Pukancová kukuřice, 20.10.2011
Kdysi jsem zkoušel pěstovat pukancovou kukuřici také a dělala mi to stejné, takže jsem toho zanechal. Je hodně náročná na teplo aby vyzrála. U nás na JM se teprve nyní sklízí kukuřice na zrno.
Chladné počasí sběr paprik?, 16.10.2011 Obsahuje fotku
Je to UW profil 50 mm který je z boků nastřižen, ohnutý dle potřeby a přesahy jsou sešroubovány samořeznými šrouby. Podélníky tvoří pozink plech š. 10cm který je ohnutý dle potřeby a tvoří "stříšku" která je provizorně přišroubována a... celý příspěvek >
Chladné počasí sběr paprik?, 16.10.2011 Obsahuje fotku
Souhlas, já mám ještě nějaké papriky ve skleníku, vypadají dobře, jsou křupavé, šťavnaté ale nemají již tu správnou chuť. Zatím se drží a tak je nechávám, rostliny venku už to mají za sebou.
Melounoviště 2011, 15.10.2011 Obsahuje fotku
Poslední vzpomínky na letošní úspěšnou sezonu...
Co právě sklízíte?, 15.10.2011 Obsahuje fotku
Sklidil jsem první úrodu Granny Smith, jen dva plody na mladých stromech. Oproti těm krásně zeleným v obchodě jsou vybarvenější, dokonce mají náznak červeného líčka na osluněné straně. Je to zároveň poslední letošní sklizeň jablek.
Fota letošní sklizně, 8.10.2011 Obsahuje fotku
Rekordmani letošní bohaté úrody co se týče velikosti plodů, 16 a 25 kg, 17ti kilový mi spadl a praskl. Odrůda Russkij Razmer (Carolina Cross).
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika