Příspěvky uživatele - 125.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Očkování a následná péče, 18.11.2009
nejsem odborník, ale já sundám pásku po mrazech.
Za kolik prodat slivovici, 6.11.2009
neprodávat vypít
Měření kvasu cukroměrem, 3.11.2009
A co když se kvas zasekne a hodnota cukru neklesá?
Měření kvasu cukroměrem, 2.11.2009
Švestky byly letos opravdu moc sladké a první sud s kvasem je starý asi 10 týdnů a poslední 6 týdnů. Cukr v kvasu je na stejné úrovni. Použil jsem kvasinky na výrobu vína, takže by vše mělo být v pořádku. Deka už se propadla byla čistá bez plísní a... celý příspěvek >
Měření kvasu cukroměrem, 2.11.2009
Tak jsem dneska změřil kvas a cukernatost je 4. Vhledem k tomu, že ho mám umístěný venku tak to asi už lepší nebude. Umí někdo z vás zpočítat strátu nevykvašením tohoto zbytkového cukru třeba na 100l kvasu. Co mě překvapilo, že tato hodnota je u... celý příspěvek >
Letos vysazená meruňka - roste nebo neroste?, 21.10.2009
já sadím vše na podzim a nikdy nic nezmrzlo. Doporučuji stromek zalít a pokud máte strach o jeho život, tak nakopčit jako růže, zaházet listím a velmi dobrý je i sníh uvidíte že se jim nic nestane. nezapomeňte na koše proti hryzcům, jinak budete... celý příspěvek >
Pálení z hrušek - vedení kvasu, 13.10.2009
díky za rady. Zkusím to a uvidíme.
Pálení z hrušek - vedení kvasu, 12.10.2009
Kolik by asi ten mošt měl mít cukru aby z toho něco bylo?
Pálení z hrušek - vedení kvasu, 12.10.2009
Pálíte někdo ze zimních hrušek. Mám tři stromy úplně obsypané a na každém je jiná odrůda, ale všechny hrušky zatím tvrdé jako kámen a trpké. Kdy se sklízí zimní odrůdy a dá se z nich něco vypálit?
Určení staré odrůdy, 31.8.2009 Obsahuje fotku
Jsem rád,  že se odkaz líbil. Alespoň si každý udělá obrázek jak to doopravdy je. Našel jsem poslední schovaný plod velešvestky, tak jem udělal lepší foto.
Určení staré odrůdy, 28.8.2009
při hledání lovaňské jsem naše toto: Výzkum pěstitelských a zpracovatelských charakteristik nových odrůd slivoní zajímavé počteníčko
Určení staré odrůdy, 28.8.2009
Lovaňská mě zaujala, ale našel jsem oni jen toto: Slíva belgického původu, odolnější k šárce. Plody velké oválné s tmavě rudou, světle modře ojíněnou slupkou. Dužnina zlatavě žlutá, sladká. Zralost září. Má někdo více informací nebo foto.
Top švestky a podnože, 27.8.2009
něco prodává fa JUKKA. Já jsem byl s nákupem spokojen, ale někde jsem tady četl že je lepší si ověřit o jaký tvar se jedná, aby jste neměl jen špičáky. Jinak je to podle mě všechno dovoz z Polska a Slovenska, protože u nás nasadil Fytos takové ceny,... celý příspěvek >
Určení staré odrůdy, 26.8.2009
Zkusím tedy duranci. Mám jich šest nově vysazených na myrobalánu a ty je mi líto přeroubovávat. V mém okolí sice o žádné prostokořenné nevím,  ale na podzim si nechám dovézt odkopky z Horňácka a v létě to naočkuji. snad se chytí. Pokud se... celý příspěvek >
Určení staré odrůdy, 26.8.2009
Další fotky budou až za rok, protože ji někdo očesal. jsem rád že mám aspoň lidový název "volské oko". Rozmnožit se ji nepodařilo ještě nikomu, asi špatná afinita s myrobalánem a domácí. zkusím ještě zelenou ryngli. Ta větev na domácí je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika