Příspěvky uživatele - 213.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 4.11.2009
P. Tome, sice jsem Vás v něčem kritizoval, ale doufám, že se nezlobíte. Ta kritika nebyla myšlena špatně, ale upřímně, aby jste si uvědomil, kde problém vznikl.  Pila je to pěkná, jste s ní spokojen a to, že nemáte eco-matic Vás zas tolik nemusí... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 4.11.2009
P. pooh díky za doplnění, jak to tak vypadá, máme doma stejné šéfy, kteří to berou tak, že vezmi motyku, potom hrábě, potom pluh, potom rotavátor a už to máš?? :)). Kdybych měl předělávat stroj po chvilkách proto, co si moje drahá polovička vymyslí,... celý příspěvek >
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 4.11.2009
Máte pravdu, ale tazatele spletlo to, co mě. Když jsem prohlížel na www.motoruf.de parts listy 2 modelů této pily, tak každý model má pružinu, ten poslední s eco-maticem tam ještě nemají. Navíc v popisu této pily najdete, že má systém eco - matic.... celý příspěvek >
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 3.11.2009
P. Tom celkem je zajímavé, jak jste ten svůj dotaz pojal. Napřed jste pochválil 633, ale hned vzápětí jste se svěřil s problémem čerpadla. Problém jste vlastně zavinil sám, když jste se držel tradičního - kdo maže, ten jede. Potom jste se pustil do... celý příspěvek >
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 3.11.2009
Podle mého názoru se šnek spoluunáší přes pružinu. Pohon šneku je od podložky. Podle značek na podložce  - 2 oddělené kruhy je zřejmé, že se pružina nijak nenapíná, nebo nesvírá, otevírá, jinak by kružnice byly spojené. Dál si myslím, že pokud... celý příspěvek >
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 2.11.2009
Tak toto si můžete snadno ověřit tím, že pilu necháte běžet na volnoběh. Když bude olej vytékat, tak maže i při volnoběhu. Ale pohon od řetězového kola není jediné řešení, jak zastavit průtok oleje při volnoběhu. Vyskytovalo se také takové řešení,... celý příspěvek >
Kde koupit řetězku na Stihl 018?, 27.10.2009
Nechce se mi věřit, že se nedá koupit, že ji nelze objednat. Zkuste např. ridex.cz mají ji v ceníku(odkaz ke stažení) za cca 383,-Kč s DPH.
Výběr řetězové pily, 25.10.2009
Podle Vašich požadavků bych to viděl na tyto možnosti. 1. profi pila nižší třídy - splní všechny požadavky, pouze hmotnost je kolem 5 kg, což nevím, jestli je to moc, nebo málo(v úvahu připadá H 346XP, MS260, PS4600S, SOLO 644, Jonsered 2147... celý příspěvek >
Redeni benzinu s Olejem, 24.10.2009
Odstředivá spojka se nejvíce opotřebovává, když jsou otáčky motoru na hranici sepnutí spojky, resp. v bodu skluzu. Když snížíme otáčky motorové pily z plného plynu nad bod prokluzu spojky např. z důvodu velkého výkonu pily a malého průměru dřeva, tak... celý příspěvek >
Technika orby, 21.10.2009 Obsahuje fotku
Tak jsem konečně dokončil kotoučový kráječ u pluhu. Zatím jej mám na jedné straně a podle okolností se rozhodnu, zda jej budu upravovat na druhé orebné těleso. Rozhodující bylo nastavit správnou výšku kráječe, neboť se musí otáčet a tím pádem jeho... celý příspěvek >
Údržba motorové pily, 17.10.2009
Vyšroubujte svíčku a ověřte jiskru, než ji dáte zpět, zapněte sytič a několikrát protočte motor. Z otvoru svíčky musí být vidět mlha - to je směs benzínu a vzduchu. Jestli je vidět, použijte jinou svíčku, pokud ne, je chyba v přísunu paliva(vycházím... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 16.10.2009
Až bude příležitost, tak Vám pane Nevěřící Tomáši resp. M.natočím. Proč bych se nerozjel? Stačí přidat plyn a jedu a spojka neprokluzuje. Asi jste to v životě neviděl a bude to pro Vás šok. Spojka mi zatím proklouzla tehdy, když se do rotavátoru... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 16.10.2009 Obsahuje fotku
Tady nejde o nějaké vzdávání. Mě jde o to, to tazateli vysvětlit. Co si vybere, bude jeho plus, nebo mínus. Já si pod odvezením dřeva představuji, že vezu na Vari 1 m dřeva cca 500kg + sebe + nářadí  + pilu. Když s tím pojedu do mírného stoupání... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 15.10.2009
Už jste to nepřímo napsal. Např. rotavátor vytvoříte tak, že musíte sundat kola. Potom, když pominu toto sundání kol, nasazení rotavátoru, potom sundání rotavátoru a nasazení kol, vidím hlavní problém v životnosti celé převodové skupiny. Jednak se... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 15.10.2009
Já jsem MKS vůbec neviděl v provozu, ale umím číst. MS jsem viděl i ovládal. Např. jsem viděl, jak při vyorávání brambor praskl řetěz od pohonu nápravy. Byl to smutný pohled, neboť majitel měl ruky od kolomaze až po lokty a práci neměl hotovou, měl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika