Příspěvky uživatele - 237.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 31.1.2010
Pokud máte zahradu v příhodných klimatických podmínkách vinařské oblasti, dřívějším zasetím uspíšíte sklizeň, pokud bych u nás semínka zasela v dubnu, tak mi nenaroste nic. Zeleninu pěstuju pro radost, sklizené plodiny jsou pouze vedlejším produktem... celý příspěvek >
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 29.1.2010
Záleží také na tom, kde máte zahradu, pokud je v teplé poloze, není nutno vysévat moc brzy, rostlinky to v teple doženou.  Pokud je např. v nadm. výšce 500 m, jak to mám já, je nutno vyset brzy.   Jiřina.
Vlašské ořechy - nový recept, 24.1.2010
Zbylé ořechy z minulých let, které již nejsou vhodné do kuchyně, rozbiju v kovovém kbelíku sekyrou či větším kladivem /co najdu manželovi v dílně/ a takto sypu sýkorkám. Ony si to přeberou v krmítku. Zvlášť nyní v těch mrazech jich je tam plno. ... celý příspěvek >
Porovnejte sve sazenice s jinymi pestitely stejnou odrudu, 20.1.2010
Včera jsem zasela 3 semena Bejbino F1, 3 semena Tipo F1, 3 semena Torino F1, 4 semena Stupické polní rané, jde o rajčata určená do skleníku v monožství pro jednu rodinu. Ostatní ještě neseju, až v únoru.  Jiřina
Skladování česneku - poraďte, jsem začátečník, 27.12.2009
Ke skladování cibule jsem se již vyjadřovala, mám s tím dvacetileté zkušenosti. Část cibule vždy nechávám viset v kyticích ve stodole, kde běžně mrzne. Zesklovatěla mi za tu dobu jen jedenkrát, to byly mrazy ke -20C. Patnáct stupňů mrazu snese dle... celý příspěvek >
Rajče tyčkové Tipo F1, Toro F1, 7.12.2009
Několik semínek Stupického polního raného vyseju již v půli ledna, mám ho v obýváku za oknem, do nevytápěného skleníku dávám začátkem dubna s květy, několik rajčat sklízím již koncem května. Zálistky, které průběžně vyštipuju, v dubnu sázím do... celý příspěvek >
Hnůj, 29.11.2009
To s tou epidemií bylo pouze hypotetické. To byste musel čerstvě pomočeným hnojem nemocného člověka podložit zrající jahody a ty neomyté sníst. Z hlediska rostliny je močůvka /nerozlišuji původ/ výborným zdrojem dusíku a stimulačních látek. Musí se... celý příspěvek >
Hnůj, 28.11.2009
Rostlinkám to určitě neuškodí, ta moč je stejně naředěná deštěm, obsahuje dusík, draslík a určité stimulační látky. Vidím spíš trochu problém hygienický, kdybyste to dávala k zelenině jako salátu nebo k jahodám a zároveň měl někdo z těch chlapů např.... celý příspěvek >
Cibule - skladování, 16.10.2009
Cibuli skladuji částečně ve sklípku pod domem, který není pro její skladování zcela ideální, větší část nechávám viset ve stodole od letní sklizně přes zimu v kyticích. Za 20 let mi jedenkrát namrzla, když byly mrazy pod -20C, takto skladovaná vydrží... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 8.10.2009
I u nás na Vysočině dokončuji sklizeň. Včera sklizený meloun měl 8,75 kg, barva růžovočervená bez bledých míst, semínka napůl tmavá a bílá, chuť sladká, dobrá, odpovídá melounům u nás zakoupeným. V Řecku měli sladší, ale nežiji v Řecku, ale na... celý příspěvek >
Česnek z květenství, 22.9.2009
Česnek z pacibulek již pěstuju 20 let stále stejnou odrůdu, kterou pěstovala babička manžela kam jsem se přivdala. Neznám název odrůdy, ale jde o paličák s velkými kuličkami, ty neulamuju, vždy vyberu ty největší, zasadím na podzim asi na 6 - 8 cm do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika