Příspěvky uživatele - 60.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor jikov, 4.9.2009
Dal som na Vašu radu a vymenil celé zapalovanie za bezkontaktné, Ducati a je po probléme, štartovanie je bezchybne.Ďakujem
Motor jikov, 30.8.2009
Odišlo mi zapalovanie na motoriyJíkov, bolo tam bezkontaktné za aké by ho bolo lepšie vymeniť, kontakné,alebo bezkontaktné a aká je montáž.
Élektický odpudzovač hryzcov a krtov, 14.8.2009
Má niekto skúsenosti z elektrickým odpudzovačom hryzcov a krtov, na trhu sú rôzné druhy, solárné alebo na bateriu, musím nieč orobiť lebo tento rok mi zožrali polovicu úrody zemiakov.
Moor Jíkov, 4.8.2009
Mám malotraktor Vari z motorom Jíkov, vie mi niekto poradiť s problemom zo štartovaním, treba veľa krát zatiahnut pokial hodí iskru, alebo iskra je nepravidelná, nepomahá ani výmena sviečky, prekontroloval som všetko a skusil aj čo som vedel.
Olej Stihl, 8.7.2009
Môže sa použiť olej Štihl aj do krovinorezu Hitachi a v jakom pomere.Ďakujem.
Krovinorez, 8.7.2009
Dopadlo to tak že sa jedná o zadretie, reklamáciu neuznali stálo to 104eura.Piest bol z jednéj strany samá rýha až tak že krúžky boli zalisované, už je to tam, ale moja chyba to nebola.
Krovinorez, 22.6.2009
Prosím o radu, je možné aby sa nový krovinorez zadrel po 15 min. to tvrdia v opravovni, benzín bol v poriadku, ide o značku HITCHI CG47EJ.Vie niekto poradiť?
Lečo, 1.6.2009
Lído, ďakujem,keď bude sezona, nabehnem na to.
Lečo, 31.5.2009
má niekto osvedčený a rýchly recept na spracovanie rajčín a papriky na lečo alebo do mäsa?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika