Příspěvky uživatele - 26.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rýč, 29.9.2010
Já jsem také náročný na vercajk a prošel jsem stejným obdobím hledání jako Vy. Odpovědně prohlašuji, že Fiskars NE! Je dobrá tak sázení a obrývání stromků, ale ne na klasické rytí. Všechny jejich modely mají velký odklon od kolmice, já mám rád, když... celý příspěvek >
Vysoká spotřeba struny pomoc, 21.9.2010
Mám podobný čínský výrobek jako je ABG, hlavu mám růžovou, typicky čínskou a ta mi strunu povytahovala, proto jsem (popsáno výše) pružinu natáhl a problém zmizel. Používám ovšem strunu 2,4. Velikost 2,7 se mi zdála moc silná. Tento křovák má tuším... celý příspěvek >
Vysoká spotřeba struny pomoc, 20.9.2010
Co máte za stroj? Na tak silnou strunu to chce velký výkon. To samovysunování může být způsobeno málo napruženou pružinou. Moje hlava to dělala také - pružinu jsem vyndal, přiměřeně natáhl a tím ji udělal tužší. Od tý doby mám s vysokou spotřebou... celý příspěvek >
Jakou sekačku?, 17.9.2010
Myslím že Viking MB 448 T by Vaše požadavky naplnil. Váha 29 kg, silný motor, velmi kvalitní plast, jen cena vyšší -14,5 tis.
Jakou sekačku?, 17.9.2010
Když chcete bezúdržbové šasi, tak co sekačky Viking od Stihlu? Já sám vlastním sekačku s plechovým úpodvozkem, který po každém použití poctivě vymyji tlakovou myčkou, takže je stále jako nový. Ale je to otrava a práce min. na čtvrt hodiny, takže Váš... celý příspěvek >
Sekačka neposbírá do koše všechnu trávu, 9.9.2010
Další možnosti: příliš nízké otáčky, nůž je namontován obráceně.
Jak na kvas, 8.9.2010
Za asi 30 let jsem v obecní pálenici vypálel mnoho tun trnek a meruněk, nic jsem neumýval, octěnky jsou na koláči pokaždé a rozhodně nepřidávají žádnou pachuť. Pokud vím, dělají to tak všichni. Samozřejmě že nahnilé ovoce do kvasu (máču) nepatří, ale... celý příspěvek >
Honda nebo BS?, 22.7.2010
Po mým průzkumu mezi opraváři konstatuji: Honda, nejlépe typ GSV 190, ale i GCV je dobrý (ale má nižší životnost). Snad jediným nedostatkem Hondy je větší citlivost na špatný benzin, takže jej kupujte u dobrých stanic - já jsem si vybral Benzinu.... celý příspěvek >
Rotační sekačka Vega S465, 21.7.2010
Štelování tam není, mechanik přihýbal nějaký plech, ve kterém bylo uchycení lanka plynu - zblízka jsem se nedíval.
Jaký pluh?, 16.7.2010
Děkuji za názor. Včera jsem si v prodejně ošahal oba typy a dávám Vám za pravdu. P.G.
Jaký pluh?, 12.7.2010
Budu si kupovat frézu Agzat a k němu oboustranný pluh. Agzat má v nabídce 2 typy, první je podobný jako u Vari - radlice jsou pootočeny o 90° - tento typ znám, občas s ním ořu na Varině. Druhý má radlice pootočeny o 180°a ještě jsem s ním... celý příspěvek >
Vari - motor GCV160 nebo GCV190?, 21.6.2010
Zkuste sehnat GSV 190. Je lepší než GCV a např. Agzat ho standartně nabízí. Jenže Vari (majitel) má zájem o co největší spotřebu motorů, proto nabízí hoby provedení GCV, model GSV prodával vyjímečně. Jinak obsah 190 při časté plné zátěži dost... celý příspěvek >
Rotační sekačka Vega S465, 14.6.2010
V podstatě máte pravdu, až na ty otáčky. Ty mi nastavoval zkušený technik, který se zahradní technikou zabývá 20 let a je velmi vyhledávaný a dobrý. Nastavil něco přes 3000. Zkrátka Vega je konstrukčně špatně provedená co se týče vyhazování do koše a... celý příspěvek >
Cistenie zeleznicnych drevených podvalov, 11.6.2010
To svinstvo z pražců nevyprchá ani po desítkách let. Smrdí to pořád, což o něčem svědčí. Podobné svinstvo se používalo na impregnaci telefoních sloupů. Jeden, starý 40 let, i když se zdál již neškodný, po rozřezání a rozštípání smrděl jak nově... celý příspěvek >
Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku, 10.6.2010
MINI do lesa ne, raději malotraktor řady TK.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika