Příspěvky uživatele - 26.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mot. postřikovač na stromy, 19.4.2010
Na stromy rozhodně rosič, ten dělá pěkný průvan otáčející listy a menší větvičky, takže má větší účinnost než postřikovač - zejména u větších stromů. Stihl a Solo je srovnatelné (já mám Stihl) cena 13-15 tis.Kč. Pokud nekoupíte čínské... celý příspěvek >
Sekačka Partner P53-500 CMW, 14.4.2010
Koš - já mám úplně opačnou zkušenost - látka je prodyšnější, vydrží věky a lépe se plní. Při sečení nerovného terénu se spodek látkového koše při tlaku např. protisvahu poddá, kdežto plastový odklopí, nebo prasknou úchyty - zkušenost souseda.
Sekačka Partner P53-500 CMW, 14.4.2010
Mám sekačku Ibea 4727 - dá se pořídit od 9 tis.Kč. Silný motor, lehká (důležité pro přenášení) a přitom pevná, silný motor, kvalitní pojezd a vůbec celé šasy. Při dobrém zacházení, čistění a údržbě vydrží řadu let. Ćínu bych nebral - chce to... celý příspěvek >
Hledám radu jakou rotační sekačku, 14.4.2010
Stiga. Honda, Ibea, Mega 5220LKT
Briggs&Stratton zvýšení výkonu, 14.4.2010
Já jsem si koupil čínskou babetu s 4taktním motorem o obsahu 50ccm. Uškrcení u ní bylo provedeno zúžením otvoru kolínka spojujícího karburátor s válcem. Zúžená místa jsem podle rady mechanika propiloval a babeta jezdí místo 45 km/hod šedesátkou. Tato... celý příspěvek >
Fikus benjamin, 26.3.2010
ostřihat a pak pustí
Hliníkový žebřík, 9.3.2010
Na tom se nemá co pokazit.
Olej do motoru B S, 4.3.2010
Můj servisák mi říkal, že do sekačky můžu dát automobilové oleje (je zde ovšem mírně vyšší spotřeba se všemi doprovodnými neduhy - u motoru BS se o tom v návodě píše), ale ne plnosyntetické. Ty jsou citlivé na lokálně přehřátá místa u vzduchem... celý příspěvek >
Hitachi CS40EM Profi Tanaka, 25.2.2010
Já bych si ji nepořídil i kdyby stála 9 tis jako PS500. Ten rozdíl ve váze 0,4 Kg není nijak velký. Hitachi vyrábí spoustu výrobků v Číně, tato značka v pilách nemá u nás tradici - tím pádem malé servisní zastoupení a z toho vyplývající další... celý příspěvek >
Výběr elektrické řetězové pily, 4.2.2010
Rovněž vlastním Dolmarku - o dvě třídy výše než ostatní (mimo Makity- stejná jako Dolmar). Ostatní jsou velmi podobné - zaměřil bych se na dostupnost ND a servisu. P.G.
Dolmar 2140 A, 27.1.2010
Já jsem ji před týdnem koupil v akci za 4500,- u autorizovaného prodejce. Ty 400 mi nestojí za případné komplikace. Myslím, že tato pila má velmi málo konkurentů - snad Narex, ale ta ergonomie...  P.G.
Pílenie ladu motorovou pilou, 25.1.2010
A co olej? V rybníce nevadí? Já bych raději použil ruční velkou ocasku.
Seřízení motoru ZongShen, 22.12.2009
Takže po vyčištění karburátoru motor běží jak má. Díky za rady.  Petr
Seřízení motoru ZongShen, 19.12.2009
Díky zatím všem za reakce. O svíčce jsem už slyšel a asi ji taky vyměním. To samé o čištění karburátoru, bývají udajně zanesené i u nových motoru. Co všechno na karburatoru vyčistit? Asi sundat plovákovou komoru, vyndat trysky a profouknout. Nejsou... celý příspěvek >
DSK317 - repase, 18.11.2009
Stává se to. Jen mne udivují ty ocelové piliny, když je šnek v pořádku. Zubům dost vadí silné brždění motorem. Načnou se a pak stačí např. oračka a zuby jsou pryč. Toto se mi stalo v r. 1990 -  jeden sjezd z prudkého kopce s vlečkou se špatnými... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika