Příspěvky uživatele - 80.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 16.4.2010
Dnes jsem sázel cibuli sazečku.
Opravdu mini jezírko, 16.4.2010
Na zimu dám karasy do kbelíku asi 20litrů do studeného sklepa a žijou pořád.
Označovacie štítky, 13.4.2010
Popisovací štítky u rostlin jsem si udělal z plechu hliníkového koupil jsem si za 220kč raznice písmen vyrazil si název rostliny takové štítky jsou na dlouhá léta narozdíl od popisování fixem.
Opravdu mini jezírko, 13.4.2010
já mám jezírka 2 každé po 100litrech v jednom 2karasy v druhým 3karasy v každém leknín a vodní rostliny mám to již tři roky a voda je čistá a ryby žijou.
Kandík psí zub, 8.4.2010
 Kandík žlutý jsem koupil levně s poupaty v Diké v Příšovících stál pouze 30kč to jde
Už vám taky kvetou krokusy?, 26.2.2010
konečně jsem se dočkal první krokusi ukázali kvítky a další brzo vykvetou taky.
Čisté jezírko, 19.1.2010
já mám 2jezírka každé po 100litrech v jednom mám 2 a v druhém mám 3rybičky už 2 roky na zimu je dám do sklepa do škopku a v každým jezirku mam leknín a stolístek a voda je čista je vidět na dno luboš
Koniklec - množení, 19.1.2010
Koniklec se my taky zcela stratil ale za rok vykvetl znova!
Motorová pila do 6000, 6.9.2009
Reaguji na první dotaz v této diskusi: mám také jen sad, některé stromy, třeba ořešáky mají úctyhodnou tloušťku kmenů, mám pilu Partner 352 v akci za asi 4 500 tuším, lišta 36 cm, mám ji 3 roky, dřevo řežu rovnou na krátko, nemám cirkulárku, a jsem... celý příspěvek >
Plast Xenoy u sekačky Honda, 21.8.2009
Zatím jsem neslyšel o žádné konkrétní stížnosti konkrétně s tímto plastem Xenoy u Hondy - (ne Polystrong), jen nedůvěra či pohrdání, z druhé strany chvála a reklama. Prosím jen KONKRÉTNÍ zkušenosti z provozu. (Neplést s plastem u Husquarny a pod...)
Křovinořez Dolmar MS 340, 6.8.2009
Mám to tak jak píšete a nestěžuji si já a doufám ani motor. V té prodejně mi řekli, že bych to musel poslat tam - od Liberce do Hranic na Moravě, tak nevím. Kvůli pootočení jedním šroubkem asi směšné. Každopádně jsem bohatší o další zkušenosti a... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar MS 340, 5.8.2009
...shrnutí: Doleva bylo L i H omezeno nadoraz = doleva točit nešlo. Pootočením L doleva asi o 1/4 (mimo omezovač) se to zdálo dobré, ale stejně to ještě z volnoběhu do otáček zhášelo. Pootočil jsem ještě trochu a problém zmizel. Toho H se po... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar MS 340, 5.8.2009
...padlo tu, že případně když nepomůže moc L tak se může otočit doleva i šroubem H... neznamená to naopak zvýšení otáček? Nebo je vhodnější radějí více L a šroub H nechat na svém místě?
Křovinořez Dolmar MS 340, 5.8.2009
Benzínem to nebylo, příruba byla také pevně dotažená. Plastové omezovače tam byly, ale do leva nelze pohnout ani jedním, oba jsou do leva v maximální poloze. Zkusil jsem je sundat a šroubem L dvakrát opatrně pohnout, při druhém pokusu - tzn. celkem o... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar MS 340, 4.8.2009
Určitě bych to zkusil, ale nevím, kde hledat šroub L, já otáčel zatím jen šroubkem na zvýšení otáček volnoběhu po směru hodinových ručiček, který je přístupný zvenčí, nic jiného, protože ke karburátoru žádný nákres s popisem nemám.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika