Příspěvky uživatele - 141.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skvrny v kobercovem travniku, 24.8.2009
Zdravím, stébla suché trávy se mi v trávníku také objevují, ikdyž nemám "koberce" (mám Supru od Wolfu). Hlavně se vyskytují na okraji trávníku, kde trávu zastřihuji nůžkami, nikoliv sekačkou. Je pravdou, že trávník seču velmi nízko, cca.... celý příspěvek >
Golfová směs na zahradu, 20.8.2009
Pokud hrajete golf, učinila jste dobrou volbu, jinak nechápu, proč jste volila golfovou směs. Pokud máte osít zahradu, využijte směs k tomu určenou, které je složena z více druhů, než golfová. Pro nic za nic se směsím nepřisuzuje účel využití. Hobby... celý příspěvek >
Golfová směs na zahradu, 19.8.2009
Tak nám, prosím, sdělte, co máte přesně za osivo, ať jsme v obraze. Navíc podle mého sečení 1x za 14 dnů je dosti málo..
Seschlá tráva, 15.8.2009
Jako choroba se mi to nezdá. Podle fotek to jsou zkrátka seschlé zbytky trávy, které vznikly odumíráním starých částí traviny kvůli přeschnutím nebo nepravidelným sečením. Z nich by se měla časem vytvořit plsť, kterou byste měl vytahat... celý příspěvek >
Vertikulace, 13.8.2009
Já vlastním také Alko Combi Care, a jak drátky či nože mi na trávníku natropily velkou spoušť. Je pravdou, že jsem to použil na mladý trávník, což nebylo příliš vhodné, to je pravda. Ale poslední dobou se to už bojím použít, radši to nechám až na... celý příspěvek >
Vyrovnání trávníku, 10.8.2009
S vyrovnáváním jsem se už také potýkal mnohokrát. Na vhodnější postup, než je lať a vodováha jsem nepřišel. Je to dosti pracný postup. Dá se říct, že se mu nevyhne nikdo, kdo chce mít pěkně rovný trávník, jelikož někde si zemina sedne více, někde... celý příspěvek >
Bofix, 3.8.2009
S Bofixem nejsou problémy, osobně ředím 'od oka', samozřejmě ne 1:1, ale za nějakou dobu to člověk odhadne. Většinou uváděné koncentrace jsou dle mých zkušeností slabší než by bylo potřeba; požadovaný výsledek je za delší dobu.
Založení trávníku (na zapleveleném pozemku), 3.8.2009
Dobrý den, pan Alí není arogantní, rád poradí, ale opravdu se zde věčně dokola opakují stejné dotazy, které vyčtete z předchozích diskuzí, jen jsou lidé ale líní hledat. Příspěvků o zaplevelených plochách a výsevu trávníků je tu spousta.... celý příspěvek >
Měkká půda, 27.7.2009
Tady by bylo vhodnější situaci řešit a nikoliv zakázat chození. Je pravdou, že trávník od výsevu je zatížitelný tak min. od jednoho měsíce, záleží ale na podmínkách. Podle mě by se noha opravdu nějako výrazně propadat o několik centimetrů neměla.... celý příspěvek >
Houbičky a padáčky, 23.7.2009
Tak moment, nikdo tady o žádném sterilním prostředí nemluví. Každý ať si pěstuje co uzná za vhodné, a to nemluvím jenom o trávnících. Ale ti ostatní, v okolí, by vám neměli vaši práci kazit, to je snad přeci jasné..
Organické hnojivo na trávník, 23.7.2009
Zdravím, co udělat kompromis? Ten gramulovaný by u povrchu dle mého názoru mohl popálit nové rostlinky, pokud budete dosévat, což předpokládám. 20 cm se mi zdá zase moc, voda z povrchu by to odplavovala do větší hloubky. Zkusil bych zlatou střední... celý příspěvek >
Houbičky a padáčky, 22.7.2009
Koukám, že jste se už dobře informoval, to je fajn. Už aspoň vím, čím budu argumentovat, až soused bude mít skoro zarostlý barák... PS: Obnovil jsem již nepoužívanou přezdívku, host už nebudu :)
Houbičky a padáčky, 22.7.2009
Nejdřív bych zkusil vyjednat podmínky s tím sousedem nebo vlastníkem pozemku, dát mu ultimátum a oznámit, že po jejich nesplnění budete žádat místní ssamosprávu o nápravu. Pokud to opravdu ve vyhlášce či zákoně je, jsou instituce povinné konat... celý příspěvek >
Houbičky a padáčky, 22.7.2009
Nikdo neříkal, že se má nakazovat likvidace pampelišek, ale že nemají znehodnocovat (a zvláště ty polétavé kousky) ostatní plochy..
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 22.7.2009
Dobrý den, s Alím musím jenom souhlasit. Dříve jsem o pískování nic nevěděl a navezl jsem na trávník klasický oranžový písek. A co se stalo? Písek se lepil, nedokázal se vůbec vstřebávat do půdy a navíc přidávaná zemina se nedokázala spojit se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika