Příspěvky uživatele - 242.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krysy a podobna havet, 4.6.2009
dobry na krysy apotkany je jed v gelatinovych kouscich tahaji to do hnizda
Krysy a podobna havet, 4.6.2009
jestli mate psa tak jeho vycesane chlupy jsem dala do latkoveho sacku a rozvesila na ruznych mistech zahrady aby mi tam nic podobneho nelezlo nebo je dat do netkane textilie -vymenovat-dat to k zemi
Sousedka klepna, 4.6.2009
existuji cidla ktere se rozezvoni nebo zacnou piskat nebo ve tme se rosviti
Co přes léto do skleníku?, 2.6.2009
dejte tam rajcata.bylinky.okurky roubovane.celer-striham prubezne nat a susim- salat. kedlubny.brokolici.ruzickovou kapustu.vlastne vse i porek cibuli par serezavam nat do polivky.co je na vic vse susim mam susicku.to vse ja mam ve skleniku ilona
Vosicky, 2.6.2009
dekuji za odpoved ja jsem si to myslela ja se jich nebojim kdyz nejsou nebezpecne a maji tam dost potravy tak je tam necham ilona
Sousedka klepna, 2.6.2009
host 7.56 to napsal moudre a perfektne
Sousedka klepna, 2.6.2009
je nejlepsi byt nad veci nevsimejte si ji ja vim ze je to kolikrat nejde co kdybyste nebyla proti ni, jestli to jde, sla k ni pozdravila a zeptala se treba na zahradku jestli vam nenadava a nepokrikuje anedela naschvaly tak je to v pohode zkuste s ni... celý příspěvek >
Mravenci v zahrade, 1.6.2009
ja jsem taky pro aby nic na zahradkach nenicilo vsechno ma svuj duvod mravence si vyzobou ptaci
Vosicky, 1.6.2009
usadili se mi vosicky v e skleniku maji dve hnizda asi 6cm.je tam jen jedna na kazdem hnizde.je mi lito je vyhodit muzu je tam nechat podle me tam budou mit mladatka
Popínavé jahodníky, 25.5.2009
to dela ji i s kytkama nejenom z jahodama na fotkach jsou navlas stejne
Je velká chyba sázet po jedné paprice?, 24.5.2009
takove nadherne papriky jak to docilite ja je mam ve skleniku v nadobach a vloni jsem mela male mrdky tak do 8cm myslim papriky pana milana bosticky
Papriky a výška květináčů, 24.5.2009
ja mam kvetinace ta 25cm vysoke nekde jsem cetla cimmensi prostor na koreny tim vetsi je sklizen ze paprika nedava takovou silu do tvorby korenu
Dezinfekce skleníku, 24.5.2009
ja jsem pouzila dvakrat po tydnu sirne knoty 3 na 4m sklenik
Réva na pergole, 4.5.2009
ja jsem jednou dostala od souseda pahyl nejake revy nasadila jsem ho k pergole a vubec jsem si tiho nevsimala a za rok se zacala rozrustat tak si ji vazu kdyz je dlouha kam potrebuji tam si ji nasmeruji trva to dlouho ale za par let uz stini a plodi... celý příspěvek >
Inspirace k minijezírku, 4.5.2009
staci jedna tabletka ta co se dava do bazenu dcera mi jednu dala ze sveho baleni mam ji na cely rok kousicek staci na tri mesice.hodim ji tam a ona se postupne rozpousti.ilona
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika