Příspěvky uživatele - 58.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TK, TZ, MT, Holder, 18.1.2009
Plány na štěpkovač nemám a ani o něm neuvažuji, topim puze v krbu a do toho se to moc nehodí, skus poprosit lukáše ten asi něco má.
TK, TZ, MT, Holder, 18.1.2009 Obsahuje fotku
Lukáší ten vozík co jsi na něm předělával náboje s kolama se mně moc líbí. Jezdíš do lesa sám, a nebo s někym? Já jezdim s otcem a zatim používám vozík za auto s pridělanou sedačkou, sehnal jsem originol vozík za TK a mám docela problém jak to... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 18.1.2009 Obsahuje fotku
Ten naviják je naviják jen v uvuzovkách. Je to vpodstatě jen špulka s ocelovim lankem o průměru 8 mm. Snažil jsem se vymyslet nějaký sistem na vyvodovou hřídel, ale veškeré snažení skončilo u problému s tim, že nemůžu vyřadit pojezd přední... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 18.1.2009 Obsahuje fotku
Fotky jsou z loňského června, opravdu čerstvě po G.O. Jinak trktor používám z devadesáti procent v lese. Sám jsem si sestavil ze starého koňského pluhu pluh za moje TK a taky jednoduché přibližovadlo klád v podobě navijáku. V prxi jsem ho zkoušel... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 17.1.2009
Již v listopadu jsem sliboval, že pošlu svoje fotky tak tady je máte.Dlouho se mě nedařilo ale teď už vím jak nato. Určitě jich dude víc, s pozdravem petr
TK, TZ, MT, Holder, 17.1.2009 Obsahuje fotku
Posílám svého krasavce.
TK, TZ, MT, Holder, 7.11.2008
petr "Petarda" dale -- pepe Pánové delší dodu sleduji tohle zajímavé fórum a musím před vámi smeknout. I já jsem šťastným majitelem TKáčka, které jsem pořídíl za 10000,- ale ve stavu připraveném k zešrotování, akorát mě mrzí že jediné fotky již... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika