TK, TZ, MT, Holder



petr a kuba - (22) - 58.241 (?)
17.1.2009 21:24

Posílám svého krasavce.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
                     
host - 7.146 (?), 13.1.2009 20:40

Dá se použít k TZ-4K-14 mulčovač - MUL 800, 1000.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
franta2 - (8) - 73.191 (?), 16.1.2009 21:12

pánové, potřeboval bych poradit. stala se mi taková věc. tám tk 10, ten žlutý z nakladečem. jedu na plný plyn a potřebuji rychle zastavit. z plného uberu na doraz, než to chcípne tak znovu trochu přidám na volnoběh, a nic. motor se zastaví a nejde natočit. zkontroluji naftu a jde až do čerpadla. z čerpadla nic. zkontroluji ovládání čerpadla a jde nějak ztuha. parkrát stím zahýbu a dám na plno. nafta už jde i do trysky. chytne, ale jde jen na plno a když ubírám tak čím dál víc houpou otáčky. v polovině plynu zase chcipne. nějak sem dojel domu a druhý den sem otevřel regulátor, že se zasekává, ale ten je volný. vše dám dohromady a rozhýbu. vše je zase v pořádku. nahodím motor a vše jde jak po másle. už se mi to nedávno stalo, ale motor nezhasl jen kolísaly otáčky a po kilometru se to zase zpravilo. tet mám strach že někde zustanu vyset, třeba na křižovatce. poradí mi někdo co stím je?        díky.    franta.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 90.25 (?), 3.2.2010 20:32

Tak se starty s teplotou pod nulou jsem bojoval 5 zim. Začal jsem úpravou žhavení z doutnáku na elektrické(žhavič z motoru VW TDi) efekt nic moc. Následovaly pokusy s ohřevem sání (horkovzdušnou pistolí i hořící tabletou tuheho lihu) a naprosto úžasného výsledku jsem dosáhl úplnou stupiditou- 2-3 ml oleje vstříknout přímo do válce(demontovat žhavič) a na 2 dosaženou horní úvrať to blaflo i - 5. Musíme si uvědomit, že ty naši dědci už mají něco za sebou a čekat až to namaže samo a dotěsní se to, je šílený záhul pro akumulátor. Mazací lis dává 1kapku oleje na 30-50 otáček. Jinak předpokládá to seřízené čerpadlo s tryskou a předvstřik.   Petr  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
petr a kuba - (22) - 58.241 (?), 17.1.2009 21:24

Posílám svého krasavce.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
petr a kuba - (22) - 58.241 (?), 17.1.2009 22:07

Již v listopadu jsem sliboval, že pošlu svoje fotky tak tady je máte.Dlouho se mě nedařilo ale teď už vím jak nato. Určitě jich dude víc, s pozdravem petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 18.1.2009 1:10

Moc práce ten traktor asi nedělá, ale kluci alespoň nestačíte zlobit, když se mu tak věnujete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
petr a kuba - (22) - 58.241 (?), 18.1.2009 10:19

Fotky jsou z loňského června, opravdu čerstvě po G.O. Jinak trktor používám z devadesáti procent v lese. Sám jsem si sestavil ze starého koňského pluhu pluh za moje TK a taky jednoduché přibližovadlo klád v podobě navijáku. V prxi jsem ho zkoušel zatim dvakrát a pokaždé se mi osvědčilo na 100% 

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 174.65 (?), 18.1.2009 11:36
Ten naviják je geniálně jednoduchý. Hezké, bez ironie.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Vinea 30Hp Comfort - (34) - 176.71 (?), 18.1.2009 13:00

Chválím pěkné zrepasování TK.Chci se zeptat jakou délku a průměr lana jsi použil na ten naviják a jestly to máš zpřevodované? Díky Lukáš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
petr a kuba - (22) - 58.241 (?), 18.1.2009 14:32

Ten naviják je naviják jen v uvuzovkách. Je to vpodstatě jen špulka s ocelovim lankem o průměru 8 mm. Snažil jsem se vymyslet nějaký sistem na vyvodovou hřídel, ale veškeré snažení skončilo u problému s tim, že nemůžu vyřadit pojezd přední převodovky. U Šálka jsem se informoval a za cenu cca 6000,- je možno zakoupit ty určité díly a ůdajně bez půlení převodovky jen přes to zaslepené místo se to dá vmontovat. Tak jsem přemíšlel o něčem jednodušším a opravdu pro mně nad očekávání 100%. Sistem používání je jednoduchý, ke stromu který potřebuji přiblíží si ze špulky odmotám lano kolik potřebuji, na špulce mám 40m, traktor se snažim pokud to jde nechat na spevněné cestě strom uvážu a špulku zajistim klasickou záklopkou a co mě terén dovolí popojedu dopředu pokud to nestačí couvnu, otec potahuje lano namotá ho pomocí kliky která nemá žádný převod na špulku a já zase potahnu. To celé opakujeme dokud strom nemáme tam kde chceme. Výroba trvala 1 den, v záloze mám ještě lano o délce 20m které má na jednom konci oko a na druhém hák, to lano je jen volně smotané, a to používám k prodloužení pokud mě nestačí lano ze špulky, potom lano "záložní" musim rozmotat celé a lano ze špulky kolik potřebuji. Jestli jste si všimli na laně na špulce mám kladku s háčkem které používám buď jako spřevodované tahání a nebo když tahám zaroh.    dotaz pro lukáše, kolik metrů dřeva vozíš na tvém doma dělaném vozíku, aje bržděný?

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika