Příspěvky uživatele - 118.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Oleo mac 746T - porucha, 18.4.2010
Jistě každá firma se jistí aby se nedalo vyreklamovat všechno i bez dokladů v tom máš Radku pravdu.Ale řekni sám když ti někdo donese pilu evidentně zadřenou vlastní vinou a ještě bez dokladů, kam by jsi ho poslal? Nebo by jsi mu řekl jistě nic se... celý příspěvek >
Etanol a JMP, 18.4.2010
V rozumném dávkování vás tohle palivo určitě nastartuje, protože líh má více oktanů, to je vyzkoušeno.Při častém předávkování hrozí jako u pily tvrdnutí palivového systému :-))
Etanol a JMP, 18.4.2010
Etanol už je nedílnou součástí těch dnešních "ekologických" paliv přidává se asi do 10% takže na něho stejně už řežem, výhoda by měly být nižší emise, ale myslím si že to v tomto množství nepoznáme.Jinak je už ale prokázáno že výroba těchto biopaliv... celý příspěvek >
Motorová pila Einhell BG-PC 3735 z Baumaxu, 16.4.2010
Souhlasím s vámi ne každý potřebuje farm nebo profi pilu, když ji používá jen nárazově.Řeknu vám jen takovou zkušenost švagr si koupil neznačkovou pilu v baumaxu asi za 2700 kč a já mám D-500 asi 10 500 kč nemůžu na ni říct křivého slova.Ale malé... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 16.4.2010
Na dárky se nevstahuje záruka dárek je prostě dárek, ale to je i u jiných firem dostal jsem při koupi auta v nejmenovaném bazaru zdarma dvd přehravač, který hrál asi 14 dní a pak zhořel ale dárek je dárek a na ten se záruka nevztahuje, konec... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 10.4.2010
Jestli je mountfield největší prodejce zahr techniky, tak má i největší počet reklamací to by sedělo ale zarážející je ten přístup při reklamacích, ale na druhou stranu která firma ráda a ochotně jakýkoliv výrobek bez řečí vymění, jistě mají lidé... celý příspěvek >
Akvárium bez filtrace, 6.4.2010
Ono akvaristika je věda, někomu se podaří sladit všechny podmínky pro ryby a rostlinky celkem rychle někomu to trvá déle.Je to proto že je nutno sladit mnoho faktorů a to ryby, rostliny, vodu,osvětlení, vzduchování atd a to není zas tak jednoduché,... celý příspěvek >
Akvárium bez filtrace, 6.4.2010
Dnes je tolik novinek v akvaristice že by vám na to nestačila peněženka, různé super filtry vzduchování i co-očkem aby vám rostly rostlinky atd.Moje akvárko je asi 100l vzduchuji jen kompresorkem s molitanem a když jsem přinesl přebytky rostlin do... celý příspěvek >
Proč odešel kocourek a jak ho chytit?, 5.4.2010
Také s ním souhlasím a s vámi jistě též, je to jak jsem napsal vždy za svého miláčka odpovídá páníček.
Proč odešel kocourek a jak ho chytit?, 5.4.2010
Není to škodolibost, nemám radost z toho že paní přišla o kocoura ale chci jen polopaticky vysvětlit že se zvířátky je to těžký někdo má rád pejsky někdo kočičky a utéct můžou všichni, každý za to jaksi odpovídá sám.
Proč odešel kocourek a jak ho chytit?, 4.4.2010
Kdyby jsem chtěl být moc škodolibý tak vám napíšu jistě jste nezodpovědná vy, asi tak jako ten co mu utekl pes, protože vám také utekl kocourek a když ho ten pejsekl zakousl tak bych vám napsal holt je to příroda, tak jako vy píšete že kočka taky... celý příspěvek >
Proč odešel kocourek a jak ho chytit?, 4.4.2010
Myslivci jistě také zlikvidují hodně zajíčků nebo bažantů, ale také je přikrmují a pokud je jich nedostatek tak je v bažantnici chovají nebo dováží zajíce z jineho okrsku kde je jich dostatek, atd.Myslivost není jen o tom že si zastřílím a zadarmo se... celý příspěvek >
Proč odešel kocourek a jak ho chytit?, 3.4.2010
Kočka je velice roztomilé a přítulné zvíře, sám mám doma tři na chytání myší, ale pokud se s ní stane toulavá kočka tak by jste se divili jaká je to šelma a kolik dokáže zlikvidovat malých zajíčků, koroptviček a zpěvných ptáčků.Kocoury většinou vede... celý příspěvek >
Pes štěká, 1.4.2010
No mám podobnou zkušenost jak se psy, tak s lidmi čím je pes menší tak má asi větší strach a proto více štěká a vyskakuje si, a podobnou zkušenost mám i s lidmi, většinou jsou ti menší agresivnější jak ti větší, kteří jsou kliďasi a asi nemají takové... celý příspěvek >
Má zkušenost s Hechtem 945, 1.4.2010
S Hechtem jsou celkem dobré zkušenosti, jistě se může vyskytnout i zmetek ale to asi u každé značky.Další věc je že od prodejců jiných dražších značek, nemůžete čekat že ho budou chválit-sami by přišli o kšeft.Ale na domácí řezání dřeva s trochou... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika