Příspěvky uživatele - 156.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
V jake poloze skladovat hokajda?, 20.11.2013
Npadaji mne 3 pristupy. 1/Pravidelne obraceni (frekvence neznama?). vhodne pri pripadne anlezeni kazu. Ovsem vetsinou v momente kdy uz je viditelny, byva pozde. 2/Trvala poloha na flicku nedozrale barvy. Timto flickem totiz lezela dlouhodobe... celý příspěvek >
Redkvev jako zelene hnojivo, 20.11.2013
Samovysemenuje se mi cerna redkvev na zahonech. Je vhodna jako zelene hnojivo, tedy lapac dusiku?
Konzumovat nať pastinaku?, 13.11.2013
Nalezl jsem k tomu jen toto: (uplne na konci diskuse: pokud se jednalo o bolševník tak ten vylučuje toxin který reaguje na světlo. pokud máš podezření na bolševník tak s tím zajdi na kožní a řekni to doktorovy. léčba popálenin bolševn... Velkou... celý příspěvek >
Hledani semenacku kastanovniku jedleho podle listu, 13.11.2013
souhlas ale takto bych mel nejmene rok naskok. v momente kdy ten semenackum na jare vyrasi listi, takze je bezpecne poznam, tak uz je na presazovani nespis pozde?
Hledani semenacku kastanovniku jedleho podle listu, 12.11.2013 Obsahuje fotku
Prosel jsem hajek kastanovniku a v podrostu drtive prevazovaly nalety s listy, ktere jsou na prilozene fotografii. Ty suche listy na krajich jsou spadane ze starych stromu. Na ty barevne uprostred se ptam. Zrejme jde o neco jineho, nebot stare... celý příspěvek >
Eternit v zahone a komposte, 12.11.2013
Ja to nebednaval. Delala to nejaka firma. Nebyl jsem u toho nicmene stan mepohcybne nestaveli. Toto jsou skutecne povinna pravidla pro praci s eternitem?
K cemu se hodi pouzit koprivovy zakvas v rijnu?, 22.10.2013
Jeste mne napadlo, zda to neprilit do zalivky k ovocnym stromku ktere cerstve vysadim pocatkem listopadu?
Zakorenneni jahodniku ve vodni lazni (svetlo ci tma), 4.10.2013
Oddenky ktere jsou bez korinku se maji dat do vody aby je vytvorily. Je lepsi kdyz jde o sklenici ci nadobu kam se naopak svetlo nedostava?
Eternit v zahone a komposte, 4.10.2013 Obsahuje fotku
Pred tim nez byla eternitova strecha nastrikana ochrannym naterem, brousil ji od mechu apod. Ve vysledku je 4metry siroky pas zahonu zasazeny. POdle listu to bude spis ten postrik ale nejspis i eternit. Listy topinanbur a redkvi jsou takto komplet... celý příspěvek >
K cemu se hodi pouzit koprivovy zakvas v rijnu?, 1.10.2013
Jeste mi zbyl koprivovy zakvas od leta. Je vhodny jeste najit ho k nejake zelenine nebo snad i stromu v redeni(1:7+-)?  Mne zbyly ted na zahone predevsim cerne redkve a znamemu celer a kedluben.
Uskladneni zmrzlych pripadne nedozralych hokaid, 1.10.2013
mira postizeni plodu: na nekterych mistech jsou pod kurou k videni tmavsi mapy.
Uskladneni zmrzlych pripadne nedozralych hokaid, 1.10.2013
taky nemyslim ze je vhodne zavarovat, yvlast kdzy hokaido je sama o sobe yiva konyerva. Jeste mne napadlo zda by ty v otevrene kulne luftujici cerstve sklizene dyne se nemely lepe na pude pod nezaizolovanou strechou nad obytnym prizemim.... celý příspěvek >
Uskladneni zmrzlych pripadne nedozralych hokaid, 1.10.2013
Žel stalo se. Prvni noc jinovatka znicila listy a jelikoz mnoho tykvi zustalo nechraneno tak dalsi noc uz zustaly na kure misty priznaky namrznuti. Zivotnost jim to nepochybne zkrati. Oindexoval jsem par tezi ci dotazu pro pripadne rady ci... celý příspěvek >
Hokaido: strategie sklizeni, dozravani a skladovani, 2.9.2013
Pry je optimalni nechat dozrat sklizene srpnove dyne na slunicku, vetru desti(ale povrchu kde se nedrzi vlhko). Mate zkusenosti zda doba tohoto pobytu pod sirym nebem muze byt dlouha treba i mesic anebo je vhodne cca 10dni jak obcas... celý příspěvek >
Zakracovani dynovych slahounu, 20.8.2013
Vypozoroval jsem ze opravdu tech zalozenych plodu je hodne predevsim na koncich dlouhych slahounu. Vcasne sklizeni dorstlych plodu pak nepochybne podpori dozrani tech pozdeji zalozenych. JInak hokajda rostouci z vysokych kompostu koule moc... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika