Příspěvky uživatele - gabula19

Rhipsalidopsis nebo-li Velikonocni kaktus, 20.4.2010
Dobry den, chtela bych se zeptat, zda-li se da po odkvetu zastrihnout Velikonocni kaktus, nechci aby se mi moc rozrustal. Dekuji
Jak mam zastrihnout tyhle tresne?, 19.4.2010
Dekuji za rady, zase jsem trochu zmatena a nevim zda mam strihat ci ne, aspon u te jedne tresne, ktera ma jen jednu vetev asi trochu strihat budu. Jinak ziji v Recku takze fotka je od nas ze zahrady (za prvni tresni je videt sousedovic strom nejaky... celý příspěvek >
Merunka - jak ji mam zastrihnout?, 19.4.2010
No dekuji za rady, i kdyz kazdy ma na to jiny nazor a ja jsem z toho trochu vedle. Nicmene souhlasim, ze se maji strihat stromky v tu dobu kdy maji, ale ja to zasadila pred pul rokem vetve nemel skoro zadne (nepredpokladam, ze pri sazeni je dobre... celý příspěvek >
Jak sadit jahody, 17.4.2010
Dobry den jeste bych se chtela zeptat nepochopila jsem, jak psala pani, ohledne te zalivky? Pise dva litry a jeste litr rano na truhlik (60cm), kdyz je mela na jiznim okne a velke listy? To ty jahody potrebuji tolik vody?
Merunka - jak ji mam zastrihnout?, 17.4.2010
Ano koupili jsme ji na podzim 2009 a nezastrihli jsme ji ani v ted. Ja ziju v Recku, takze tady uz mam po odkvetu a ma i tolik listu. Rada bych vedela jestli nevadi, ze jsem ji jeste nezastrihla vetve, kdy je muzu zastrihnout (mam pockat az zase na... celý příspěvek >
Jak mam zastrihnout tyhle tresne?, 17.4.2010 Obsahuje fotku
Dobry den, minuly rok na podzim muj manzel koupil dve tresne viz. foto. Ta prvni ma 3 vetvicky (jedna je nize mozna nejde dobre videt) a ptam se jestli ji mam zastrihnout uz ted a jak. Nechci aby byly stromy vysoke. Ale u druheho stromku je to divne... celý příspěvek >
Merunka - jak ji mam zastrihnout?, 17.4.2010 Obsahuje fotku
Dobry den, posilam Vam dve foto nasi merunky. Zasadily jsme ji minuly rok na podzim, vykvetla a ted ma listy a nahore jednu malou merunku. Prosim o radu jestli ji mam nechat a nebo ji mam zastrihnout a jestli ji mam zastrihmout tak kterou vetev a... celý příspěvek >
Lilie v kvetinaci, 17.4.2010
Moc dekuji, sice nevim co to mam za odrudy, nebot jsem je dostala, ale i tak se budu drzet Vasich rad a budu doufat, ze se jim bude darit...
Jak sadit jahody, 16.4.2010
Dekuji moc za odpovedi, snad se jim bude darit a hlavne... snad budou chutne... Souhlasim nekupovat zajice v pytli, ale jine nemel tak jsem vzala tyhle.
Lilie v kvetinaci, 16.4.2010
Jeste bych chtela dopsat, ze je take muzu zasadit do skalky, ale tam je slunko cely den, snesly by to ty Lilie? Dekuji
Lilie v kvetinaci, 16.4.2010
Dobry den uz jsem se zde docetla jak hluboko je treba dat ciluli Lilie a ze mam pod ni take dat trochu pisku, ale prosim Vas jak velky ma byt minimalne ten kvetinac na jednu cibuli? Ja ho mam vysoky asi 30cm a prumer asi 23cm, bude to stacit? A jeste... celý příspěvek >
Pomozte najit nazev rostliny. Dekuji, 16.4.2010
Uz jsem na to prisla, takze dekuji a jen pro Ty co by je to zajimalo tak je to Chamelaucium uncinatum. Jeste jednou vsem dekuji
Pomozte najit nazev rostliny. Dekuji, 15.4.2010
Erica to urcite neni, kvetenstvi ma Erica zvonkoveho typu, ale toto ma klasicky tvar maleho kvitecku (neco jako ma bily Arabis caucasica nebo neco podobneho) akorat si nepamatuji jestli ma kvet pet listku nebo vic. No asi budu muset pockat az se... celý příspěvek >
Jaky je to druh Jasminu? Dekuji, 15.4.2010
Dokonce jsem zjistila, ze se mu rika i Jasminum illicifolium nebo jasminum magnificum.
Jaky je to druh Jasminu? Dekuji, 15.4.2010
Tak uz jsem to snad nasla, melo by to byt Jasminum nitidum. Na google.com jsem ho nasla pod obrazkama a je to urcite on. Ale i tak dekuji za pomoc
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika