Příspěvky uživatele - kempik

Kruhové fleky shnilé trávy v trávníku, 3.3.2010
Ne psa nemám.
Kruhové fleky shnilé trávy v trávníku, 3.3.2010 Obsahuje fotku
To právě nevím? plíseň sněžná by měly být takové bílé pavučinky v trávě - aspoň jak jsem se dočetl. Tohle je fakt shnilá tráva v kruzích. Přidávám detailní foto. Petr
Kruhové fleky shnilé trávy v trávníku, 3.3.2010 Obsahuje fotku
Ahoj všem, mám takový problém: po roztání sněhu jsem se zhrozil jak vypadá můj trávník, který jsem minulý rok na jaře zakládal. Po celé ploše se udělaly kruhovité fleky shnilé trávy, které zabírají cca. 70% plochy trávníku viz. foto. Nevíte někdo co... celý příspěvek >
Reznutí thují od kmínku, 16.9.2009
Myslím si že je zalévám akorát, zkoušel jsem rejčem rejpnout mezi ně, nestli nejsou přelité, ale nezdá se. Petr
Reznutí thují od kmínku, 16.9.2009 Obsahuje fotku
Ahoj všem, mám takový problém s kterým už jsem bezradný. Predminulý rok jsem zasadil cca 20 thují a všechny mi do letoška zašly tím způsobem, že začaly reznout od kmínku, až celé orezly a zašly.  Říkal jsem si že asi byla chyba v... celý příspěvek >
Fleky bez trávy v nově založeném trávníku, 3.9.2009 Obsahuje fotku
Tak jsem se do toho pustil, fleky jsem vykopal cca 30-40cm hluboko zasypal pěknou zemí a zasil trávu a nyní se uvidí jestli fleky zmizí. Jen si nyní myslím jestli v těchto flecích, kde jsem tomu doopravdy dopřál pěknou zeminu nebude mít... celý příspěvek >
Fleky bez trávy v nově založeném trávníku, 31.8.2009
Pro p. Habáně mimo téma: Jelikož na zahradě nemám vodu a musím zalévat vodou z vodovodního řadu použil jsem směs "Modrá Sahara", jedná se o zátěžovou směs do sucha. S klíčívostí i růstem jsem velice spokojen, nebude to asi žádnej... celý příspěvek >
Fleky bez trávy v nově založeném trávníku, 31.8.2009
Myslím si že tento problém to u mě není, protože v těchto místech byla zahrada i dříve, ale neudržovaná, nevyrovnaná. Tak jsem nechal navést cca 20cm nové zeminy srovnal jsem terén a zasel trávu. Těchto fleků mám tak 15 na 100 čtverečních... celý příspěvek >
Fleky bez trávy v nově založeném trávníku, 31.8.2009 Obsahuje fotku
Ahoj všem, před 7 týdny jsem založil nový trávník, který mi poměrně pěkně vzrostl a již druhý týden ho sekám. Zatím jsem na odstranění plevele nepoužil žádnou chemii - později až trávník zmohutní chci použít Bofix. Ale co mě nyní trápí jsou fleky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika