Příspěvky uživatele - Vytvarnik

Vlašský ořech - pěstování, 4.6.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale nerad bych řezal větve předčasně. Mám na zahradě dva roky ořešák. Loňskou zimu přežil, ale po té letošní neobrazila horní část stromku. Není to zcela suché, je to mírně pružné, ale nic na tom není. A... celý příspěvek >
Narcisy - velikost cibulek, 18.9.2009
Děkuji za rady. Tím, že jsou v trávníku, tak je samozřejmě hned po ostříhání květů sekám, společně s okolní trávou. Takže tam asi bude taky zakopán pes. Zasadím tedy ty minicibulky teď do nového a na živiny bohatého záhonu a snad se za rok a půl... celý příspěvek >
Žloutnoucí habr, 14.9.2009 Obsahuje fotku
Podle fotky to vůbec nevypadá tak tragicky. Asi bych to ještě sestřihnul a až do mrazů vydatně zaléval. Mám plot z hbru už pár let a ze začátku taky vypadl všelijak. A svítí na něj sluníčko takřka celý den.
Narcisy - velikost cibulek, 14.9.2009
Před cca 6 - 7 lety jsem vysadil narcisy před plot do trávníku. Každý rok vyrostou, sousedé a kolemjdoucí jsou slušní, nesklidí je místo mě ale rok od roku byly květy menší, až letos na jaře jedna skupinka (mám jich tam 7) už nevykvetla. Tak jsem... celý příspěvek >
Rada věčnému začátečníkovi, 28.8.2009
Děkuji. Je to orientováno na jihozápad, takže tam svítí slunce od cca 11 hodin až do pozdního večera.
Rada věčnému začátečníkovi, 27.8.2009
Dobrý den. Potřebuji poradit a doufám, že nejsem zcela mimo. Mám na zahradě cca 5 metrový terení předěl, který rozděluje plac před chatou na dvě výškové úrovně. Je to takový betonový schod vysoký 24 cm. Za 2-3 roky se to bude obkládat kamenem, ale... celý příspěvek >
Jsou opravdu pnoucí?, 13.8.2009
Moc děkuji. Potřebuju tím částečně zakrýt nevzhlednou jižní stěnu. Není problém, tam přidělat nějaké opory, ke kterým bude růže přichycena. Původně jsem tam chtěl dát odrudu Laguna, ale tyhle dvě mě tam zaujaly mnohem víc. No uvidíme, třeba se jim... celý příspěvek >
Jsou opravdu pnoucí?, 12.8.2009
Předem se omlouvám za možná hloupý dotaz, ale jsem jenom chlap, zahradník - amatér V jednom pražském zahradnictví jsem narazil na růže Teasing Georgia a The Pligrim. U obou bylo uvedeno, že je pnoucí. Nikde na netu jsem je ale mezi pnoucíma... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika