Příspěvky uživatele - Clarkia

Cena založení skalky v zahradě, 12.10.2013
Asi to vyznělo špatně, kameny a zeminu nemáme, jen rostliny ve starém záhonu - netřesky, lomikámeny apod. Vím, že by bylo nejlepší udělat si skalku sami, ale nejsou na to bohužel fyzické možnosti. Určitě se najde někdo, kdo si nechal udělat... celý příspěvek >
Cena založení skalky v zahradě, 9.10.2013
Dobrý den, zajímalo by mě, zda mi můžete někdo poradit, jak se pohybuje orientačně cena založení skalky (kamenný val v prostoru) cca 2*3m, zahradní firmou, s tím, že doveze zeminu, a kámen. A bez rostlin. Vím, že co firma to jiná cena, ale tak nějak... celý příspěvek >
Popínavka ke zdi, 11.7.2010
Všem děkuji za odpovědi. Výběr popínavky je docela složitý. :-) Přes všechny možné úvahy co a jak, nakonec asi zvítězí úplně neco jiného - ke zdi vysázet bambusy. Tak snad to není špatný nápad...
Herbicid - spodní voda, 11.7.2010
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda někdo víte něco o tom, jak může herbicid zasáhnout do spodní vody. Jde o to, že máme dost mělko studnu (6m), a nevím, jak velké riziko pro vodu použití herbicidu představuje. Předem děkuji za případné... celý příspěvek >
Popínavka ke zdi, 23.6.2010
Zdravím zdejší zahradníky. Ráda bych se zeptala, jestli mi doporučíte nějakou popínavku ke zdi (9m dlouhá zeď) - nenáročnou oporu můžeme na zeď připevnit. Stanoviště je na přímém slunci, na východ. Je to zeď u bazénu, takže aby nic moc do bazénu... celý příspěvek >
Drobné jehličnany do skalky, 2.6.2010
Zdravím Vás. Můžete mi prosím poradit nějaké jehličnany vhodné do skalky, i zakrslé. Potřebují tak 5-8 druhů. A kdyžtak prosím napište, které jsou ty zakrslé. Velmi děkuji za pomoc. :-)
Co je to za jehličnan?, 19.7.2009 Obsahuje fotku
Zdravim vas. Muzete mi prosim poradit, co za jehlicnan je na fotce? Je to Tsuga canadensis? Předem děkuji!
Jak se zbavit trávníku, 13.7.2009
Dobry den. Rada bych se zeptala na toto. Na chate bychom chteli na pozemku, ktery je cely travnaty, vysazet zátiší z keřů nepravidelneho tvaru, a cele to vysypat mulcovaci kurou. A tak se chci zeptat, jak postupovat, hlavne tedy jak se zbavit... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika