Příspěvky uživatele - rabukate

Sklizeň meruněk, 28.7.2009 Obsahuje fotku
Ano, tento rok to hnije přímo na stromech. Vyjímkou byla tato jediná meruňka, kterou jsem česal 27. června. Podluží (Moravské slovácko), 160 m.n.m, lehká půda koryta řeky moravy, písčito hlinitá, průměrný roční úhrn srážek je 585 mm.
Kolik cukru?, 12.6.2009
tak jestli dosahujete takove cukernatosti u tresni tak to Vam gratuluji. Ja mam od 11,5 do maximalne 14. Mereno CZ mostomerem 0-20.
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 11.6.2009
Taky se pripojim... susim v podkrovni mistnosti. Co se sbira v lete, nechavam na sitech ktera jsem si vyrobil z ramu ze dreva a na nem nabita sitovina z perlinky. Je to sice pomale, ale ucinne. Na podzim kdyz jsou jabka je to lepsi - to uz mam zaple... celý příspěvek >
Mandloň - prunus amygdalus, 11.6.2009
Ahoj, mam dve mandlone, rostou docela divoce. Zatim nesbirane, po 5-ti letech rustu su cca 2-3 metry vysoke. Letos je proriznu a uvidime co pristi rok, ale nejsou strikane, zadna specialni pece. Takze ja bych rekl bez obav. Goralku jsem z nich pil a... celý příspěvek >
Slepici trus, 11.6.2009
jo a doplnim, smrdi to maximalne tyden, pak si zvyknete,...
Slepici trus, 11.6.2009
lopatu slepicincu do 10 litru kybla, zalet vodu. Nechat tyden dva kvasit (podle teploty venku) doporucuju v sopce. Pak zamisat a ctvrt kybla tehoto na 10 litru konev nalet a dolet vodu. Zalevat bez kropici hubice. zaleval sem s tym jenom stromy,... celý příspěvek >
Termín pro osečkování, 11.6.2009
tak jsem se zaregistroval, prispevky 195.1 su moje
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika