Příspěvky uživatele - hanak4

Miscanthus - vzdálenosti při sázení?, 22.9.2009
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu, nevím jak mám pěstovat okrasné trávy, konkrétně miscanthus.Každý říká, že se tráva rozroste, jaké bych měla mít rozestupy mezi sazeničkami?Ostatní trvalky dávám na folii a zamulčuju nebo zakamínkuju, tady asi... celý příspěvek >
Neopadavá lonicera, 17.9.2009
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu, chci popnout pletivový plot neopadavou kvetoucí popínavkou, líbila by se mi lonicera, ale nevím, která je stálezelená, vzhledem k tomu, že plot je ze 3 stran, jsou tam všechny možné sluneční expozice, bude... celý příspěvek >
Protiproud - jaké máte zkušenosti?, 24.7.2009
Děkuji moc za Vaš odpovědi, hana
Protiproud - jaké máte zkušenosti?, 8.7.2009
Jojo, myslíme toho samého, měl radši zůstat v Praze, tam na mně působil jako  " hodný " strejda :-)
Protiproud - jaké máte zkušenosti?, 6.7.2009
Dobrý den, děkuji moc za příspěvky, resumé: stačí malý bazén pro děcka, pro dospěláky jen na zchlazení, penízky /za velký bazen a inteligentní protiproud  -min 20 m aby se člověk neutočíl /je lépe investovat na dovolenou u moře/když už ten... celý příspěvek >
Protiproud - jaké máte zkušenosti?, 2.7.2009
Dobrý den, zvažujeme koupi bazénu, nic velkého, proto využití ke kondičnímu plavání nepřipadá v úvahu, máte někdo zkušenost s protiproudem, myslím ty v cenové relaci do 20 000 Kč, má smysl si je pořizovat ke kondičnímu plavání? Slyšela jsem, že se... celý příspěvek >
Co je to za strom, 3.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím poradte, co je to za strom na obrázku vpravo? modřín japonský?? děkuji, hana
Polostín?, 2.6.2009
Dobrý den, mám dilema, jak mám nazvat prostor, který je do cca 16.hod osluněn a pak již ve stínu? JAký typ rostlin z hlediska slunečního svitu tam sázet - stinné, slunné, nebo žeby polostá¨ín, ten si ale představuji jako prosvitávání slunečních... celý příspěvek >
Bambus?, 1.6.2009
Dobrý den, děkuji za radu, h.
Bambus?, 31.5.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradte mi prosím, jak se jmenuje přesně tato rostlina vpravo,nejspíš nějaký bambus,že,máte někdo něco podobného, jak dosáhnu, aby se tak krásně rozrostl, mám zkušenosti jen s tím jedním výhonkem nahoře zakončeným spirálou, který se... celý příspěvek >
Přísavník na plotě, 31.5.2009
Dobrý den, prosím o radu. Chci nechat popnout pletivový plot přísavníkem, v jakých vzdálenostech od sebe mám vysadit jednotlivé rostlinky přísavníku, děkují za Vaše odpovědi, hana
Založení živého plotu, 27.5.2009
Dobrý den, chystám se založit živý plot z habru, chtěla bych se zeptat, zda má smysl podkládat kolem sazenic tkanou textilii s nasledným obsypáním mulčem? Sazenice živého plotu chci umístit v cca 1 metrové vzdálenosti od pletivového plotu, abych se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika