Příspěvky uživatele - haskyvk

Drtic Ikra Z GSL2500, 20.2.2011
takze.tensie vetvicky zoberie, len treba nastavit pritlacnu dosticku.inak to prejde strojom a drzi kora po kope.berie aj rozvetvene, pokial prejdu otvorom.dobre funguje aj ochrana motora, teda spetny chod.v celku spokojnost.drvi to na 3-4cm dlhe... celý příspěvek >
Drtic Ikra Z GSL2500, 18.2.2011
ma niekto skusenosti s tymto drticom?mal by byt nemeckej vyroby a do 4cm.berie aj rozvetvene vetvicky?napr vlky atd
Co je to za chorobu?, 15.3.2010 Obsahuje fotku
Zdravi.co je to za chorobu na jabloni?foto prikladam.ako proti nej bojovat?potrebujem ju zmladit aj znizit.prezije strom ked ju znizim aj o 3 m?je to dobra jablon, rodi velke letne jablka, tzv: strudlovky
Krovinorez dolmar, 6.6.2009
hlavu mam "tap and go pro" len ci to nema nahodov vplyv na uhlovy prevod a celkovo na stroj.silnejsia struna = vetsie namahanie hnacich casti.zvladne to stroj bez ujmy?nechcem znicit stroj po chvilke pouzivania
Krovinorez dolmar, 6.6.2009
Dakujem za navod.este sa chcem opytat: sice pri kupe mi neodporucali davat silon hrubsi ako 2,4 mm, no mohol by sa tam sat silon o hrubke 2,7 mm, bez toho aby sa nejak vyrazne zhorsil vykon a opotrebovanie?(mam totiz 500 m tohto silonu, stvorhran zo... celý příspěvek >
Krovinorez dolmar, 27.5.2009
dakujem za radu.dnes som ho kupil a je k tomu dvojramenny popruh
Krovinorez dolmar, 26.5.2009
chcem zakupit krovinorez.zhruba na vymeru 15 arov, je to luka.ale mam v plane sekat aj prhlavu, mlade vyhonky stromov, bazy do hrubky 2cm(okraj zahrady pod lesom) a sekanie travy na seno (na susenie,pre zajace).nasadenie raz za mesiac, pripadne podla... celý příspěvek >
Vari, 14.5.2009
mne to robi tiez.ale len kusok.podla servisu to nie je zavada.len sa na to lepi prach.
Pretesnenie snekoveho prevodu, 1.5.2009
v kludnom stave stroja (kf 04),vyteka prevodovy olej zo snekoveho prevodu.asi to budu gufera.ako zistim velkost pripadne cislo gufera?a da sa to pretesnit aj v domacich podmienkach?dakujem
nastavenie karburatora honda gcv 160, 23.3.2009
hladinu oleja som meral na rovine a pred startom (podla navodu)pri studenom oleji je ta hladina o 1 cm vysia.asi ho zohrejem a vypustim, dam novy.inak bezi ako hodinky.moze to zaciernenie sviecky robit aj vyska hladiny oleja?
nastavenie karburatora honda gcv 160, 23.3.2009
Tak cez vikend som to skusal.dotiahol som ten srobik na karburatore co ste mi radili (a com som pred tym povolil).motor bezal v pohode.tu pruzinku: stoji 2,75 eura original na moj motor.musi tam byt spravna pruzinka.ona ma spravne napetie aj svoju... celý příspěvek >
nastavenie karburatora honda gcv 160, 20.3.2009
to nevadi.je to novy motor a je namontovany na rotavatore.kupovany je v madarsku.na slovensku znamy pod KF 04 Dragon, je to stavebnica.mam uz aj kolesa a prevodovku.teraz mam problemy s otackami, tu strunku som musel stratit pri praci a nevsimol som... celý příspěvek >
nastavenie karburatora honda gcv 160, 20.3.2009
ano myslim prave tu.mam problem zohnat originalnu, skusal som rozne pruzinky no nie je to ono.po chvili to zacne pridavat a uberat svojvolne.
nastavenie karburatora honda gcv 160, 19.3.2009
dakujem pekne za rady, zajtra to nastavim.este nieco.na motore chybala jedna pruzinka, bez nej motor nenastartoval.da sa niecim nahradit?(nachadza sa spodku motora medzi vzduchovym filtrom (asi nizdie a na pravo 2 cm) a packov pri hadicke od... celý příspěvek >
nastavenie karburatora honda gcv 160, 18.3.2009
len ktore srobiky.bodol by nakres ak je to mozne
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika